Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem el a szüzességét?

Hogyan vegyem el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ma megkeresett egyik lány barátnőm (nem vagyunk kapcsolatban, de elég sokat beszélgetünk, barátok vagyunk), hogy szeretné, ha én venném el a szüzességét. Kicsit ledöbbentem, mert azt hittem már volt fiúval (17 éves), de azt mondta, hogy én lennék az első, és megbízik bennem. Még nem tudom mit csináljak, nem mondtam neki konkrét választ. Én még nem voltam szűz csajjal és szeretném megkérdezni, hogy ha elvállalom és arra kerül a sor, akkor mire figyeljek, hogyan csináljam, stb?
2012. jún. 22. 22:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
csak lassan lassan
2012. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább passzold át nekem :D
2012. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Itt mindenkinek milyen "jó barátai" vannak, folyton összefutnak full ismeretlen csajokkal a tüzijáték alatt, és ujjazzák orrba-szájba, csak nekem nem akar összejönni soha semmi...fuck life, fuck god!
2012. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a tűzijátékost én is olvastam és kicsit féltékeny voltam :D
2012. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Először is izgasd fel eléggé.. légy nagyon figyelmes! mondd neki, hogy szóljon nyugodtan, hogy ha fáj és te abbahagyod akkor, majd megpróbálod pár perccel később (addig kényezteted tovább).. nagyjából ennyi x)
2012. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 x) ***** válasza:
Na szerinted mégis hogyan? :D Húsdarálóval...
2012. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
menj oda és vedd el
2012. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
jégcsákánnyal
2012. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hunter92 ***** válasza:
100%
Azért először gondold át, hogy mit akarsz tőle, mert megeshet, hogy beléd szeret vagy már eleve szerelmes beléd.
2012. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legyél gyengéd, és óvatos. DE! Ezzel az a probléma, hogy ezek után belédszerethet, ha nagyon "kedvesen" bánsz vele.
2012. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!