Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki/gáz, ha buliban vesztem...

Ciki/gáz, ha buliban vesztem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Mondjuk a csókszüzességem is...


15/F


2012. jún. 17. 00:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogy mit tartasz cikinek/gáznak :) Csak később ne bánd meg a döntésed.
2012. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ, ettől félek én is. Mi lesz ha megbánom? Aránylag sokszor elveszthettem volna, de nem tudtam valahogy megtenni, de már nem nagyon bírom... Nem nagyon szeretném azt se, hogy egy csaj csak a pia miatt "szeressen"... :S
2012. jún. 17. 00:57
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni, ettől ne félj.
2012. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Biztos, tudod, egyszer élünk, mit mesélek majd a gyerekeimnek? "Hát blabla, egy kósza numerával volt az első, nem is tudom hogy hívják..." Ez még a kisebb baj. Kell a szerelem, az első csóknak emlékezetesnek kéne lenni, nem? És az első szexnek is... :S
2012. jún. 17. 01:00
 5/21 anonim ***** válasza:
ez ma már normális egy szórakozóhelyen.ha van nálad pénz el is döntheted hogy szeretnéd elveszíteni,hány csajjal,stb,majd meglátod:D
2012. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok, figyelj az amit leírtál az előbb az a lányoknál igaz, ha férfiként mondod el azt hogy az elsőd az egy buliban volt és szétdöngetted a csajt, mint az állat, akkor tisztelni fognak :) Még ha nincs is benne mit tisztelni.
2012. jún. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
01:00 nem ku*vákra gondoltam... Az elsőnek nem kellene különlegesnek lennie? Mind csók mind szex téren. Már nem nagyon tudok várni, párszor már elveszthettem volna, mint már írtam... :S
2012. jún. 17. 01:04
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre az opcióra is. Csak tudod meggyőztél kösz. ;) Hála neked!! :D
2012. jún. 17. 01:06
 9/21 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.tudom hogy nem qrvákra gondoltál,de aki kefél egy ismeretlennel egy buliban az mi szerinted?tök mindegy hogy pénzért vagy nem.

fiatal vagy még ehhez:)

2012. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
5-ös, megvallva az igazat nem vagyok az a hős szerelmes, nem tudnám elképzelni magamat úgy, hogy mindenhol fogjam a kezét, ilyenek... És ezt átgondolva tényleg nem gáz, hogy ha buliban vesztem el. Az is jó, hogy aránylag két szélsőséges nézetű ember kommentjeit olvashatom. Köszönöm, persze, azért még legyetek szívesek véleményeket írni.
2012. jún. 17. 01:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!