Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyikünk jön be jobban: én...

Melyikünk jön be jobban: én vagy a barátnőm? Mit gondoltok, kettőnk közül ki az, aki már nem szűz?

Figyelt kérdés

Egyikünk:

[link]

[link]


Másikunk:

[link]

[link]


(A KÉPEK NEM SÉRTENEK SZEMÉLYISÉGI JOGOT, CENZÚRÁZVA VANNAK ÉS ENGEDÉLLYEL KERÜLTEK IDE FEL!)


2012. jún. 3. 20:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

A többieknek is csak gratulálni tudok. Egy dolgot mondok: NEM vagytok igazi férfiak! Egy igazi férfi ugyanis szereti, ha van mit fogni a nőn, na meg különbséget tud tenni testalkatok között, nem csak a csontsovány meg a dagadt létezik a számára. Istenem, hogy egy normális ember sincs itt...

A másik pedig az, hogy nem az volt a kérdésem/kérdésünk, melyikünket mennyire látjátok dagadtnak, ezer más dolgot is meg lehetne jegyezni egy képpel kapcsolatban. :/ Nem tudom, hogy kinek van itt közülünk kisebb IQ-szintje...

Azt hiszitek az a menő, ha a gép mögül osszátok az észt? A ti fejeiteket is megnézném.

2012. jún. 3. 20:48
 22/62 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok kiakadva, mert nem mindenkitől azt hallom vissza, hogy gyönyörűek vagyunk. A negatív kritikát is elfogadom, ha építő jellegű (azaz normálisan, nem bántóan van megfogalmazva és esetleg még meg is indokolják), de ez nem építő jellegű kritika, ez puszta bunkóság.
2012. jún. 3. 20:50
 23/62 anonim ***** válasza:
47%

1. Azt mondod nincs itt normális ember, tehát te sem vagy az.

2. Nincs itt igazi férfi. Én sem vagyok az mondjuk.

3. A pasik azt szeretik, ha van mit fogni. Nincs két egyforma ember, ezért nem ugyan azt szeretjük.

4. Ne általánosíts már ennyit.

5. Borzalmasan önbizalom hiányos kis csajok lehettek, ha itt mutogatjátok a képeteket és várjátok a jobbnál jobb hozzászólásokat. (amit most nem kaptatok meg... )

2012. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Éééééééééés?! +5kg?! Jaj, most mi lesz?! Elárulom, van az még 10 is, de tudod mit? Magasról letojjuk! Mi így érezzük jól magunkat, a barátaink/szeretteink így fogadnak el, plusz a dagadtság nem ennyi kilónál kezdődik, de mindegy... :/ Mondtam már, hogy ezt ducinak hívják, de még az se, szerintem normál testalkatúak vagyunk (akármit mutat is a kép). Lehet azt hinni, hogy milyen beképzeltek vagyunk, pedig pont, hogy nem, akkor már inkább a másik véglet, az önbizalomhiány. Ennyit erről. Ja és ha dagadtnak láttok sem azt kellene mondani, hogy leszakad a híd, hanem hogy pl. "Lányok, úgy látom, van rajtatok egy kis felesleg, szerintem sokkal szebbek lennétek, ha leadnátok". Az illem ismeretlen, ugye?
2012. jún. 3. 20:56
 25/62 A kérdező kommentje:
20:55-ös: Már elmondtam, hogy nem "jobbnál jobb hozzászólásokra" vártunk, hanem pusztán csak EMBERI hozzászólásokra, de mindegy...
2012. jún. 3. 20:57
 26/62 anonim ***** válasza:
25%
lehet hogy te szeretsz igy lenni, de senki sem fog megdugni:D
2012. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
56%
aha, tehát ha magasról letojsz valamit, akkor arról 6 soros vagdalkozást irsz, hogy milyen bunkó a másik. érdekes. és a képek meg a kérdés is biztos azért van, mert letojod mások véleményét
2012. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim válasza:
40%
annyira ellentmondásokat irsz h az nem igaz..
2012. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
Szöszi jobban tetszik.
2012. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az első jobb, az nem is dagadt annyira!

A második na az dagi, meg szerintem cigány is.

2012. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!