Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratommal terveztük h...

A baratommal terveztük h lefekszunk mert mindketen szuzek vgyunk nemreg betette nekem es elegge megnyomta de ez kb 1x volt es csak 2 masodpercig. De utána enyhen vereztem lehetseges hogy elvesztettem a szuzessegem vagy csak megsertette a hartyat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 12:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
ja kérem...az egy dolog ,hogy nem ment el.Barátnőm pasija se ment el,most van egy 3 éves lányuk.Az előváladéktól is lehetsz terhes
2009. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
13:48-as vagyok. Az hogy nem ment el csak egy dolog. Az előváladékban már lehet ondó, aminek lehet terhesség a vége. Persze ne így legyen, de ha már szexelni akartok, védekezzetek.
2009. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

egyáltalán minek hagytátok abba? hamár rászántátok magatokat, akkor mért szakítottátok meg? legalább meglett volna az első normális szexuális élményed, mert mitnemondjak ezígy elég gyér első szexuális élménynek.

ha kicsit tapasztaltabbak lettetek volna mind2-en, és nem kb 13-14 évesek,a kkor sokkal sokkal jobblettvolna. ezért mondják mindig azt h 13-14 évesen még jobb inkább nemezzel foglalkozni.

amúgymeg nemvagy már szűz, ennyi. beléd dugta, szal elvette a szüzességed. akár átszakadt, akár nem. dehamár vérzett is, akkor valszeg átis szakadt.

azmeghogy nemment el....hát és? akkorsem vagymár szűz, és még hozzá terhes is lehetsz.

jólösszehoztátok az elsőt, gratulálok. szép élmény lesz neked. gyerekednek majd meséld el, ha 13 évesen elakarja veszíteni...

2009. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha már a farka a puncidhoz ért akkor már nem vagy szűz. Lényegtelen, hogy fizikailag elvesztetted e, vagy nem. Mostantól ha 1 pasi megkérdezi h szűz vagy még, akkor az az igazság, hogy nem vagy szűz. Ha azt mondod szűz vagy akkor hazudsz. Ennyi
2009. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
0%
most muzsaj elijeszteni szerintem igy is epp eleg ideges 13 eves koruli lehetsz..... es ha a pasi nem erezte se az elovaladekot se az utana kovetkezot akkor nem lehetsz terseh es attol h 1x bedugta....... attol nem is lehet semmi annyira nem elvezhette h elovaladekoljon es ha az elovaladek jon utana rogton el is megy..... ugy h nyugi....
2009. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom..szerintem azért első alkalommal egy fiú eléggé fel lehet izgulva.. és miért ne lehetne előváladék akkor?

Amúgy persze ne ijesztgessük, de még mindig jobb, ha megérti, hogy hülyeséget csináltak, mint ha elsiklik a dolog felett. Hiszen ezek szerint védekezés nélkül csinálták volna.Ami mindenképp felelőtlenség.

Kérlek kedves kérdező.. ha már mindenképpen szexelni akarsz, akkor használjatok gumit. Neked sem jó egy terhesség, egy abortusz, vagy egy 5000 Ft-os esemény utáni tabletta, ami összezavarja a hormonháztartásodat.

2009. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
ismerem a lányt.:) es tudom h volt ez az egesz nem voltak felkeszulve ra es a fiu se volt felizgulv szinte lehet mondani h veletlen volt...... ugy h elovaladek se lehet s azt mondtad h utana meg kenyzetetted s ha akkkor se jott semmi akkor nem lehetsz terhes ojan nincs ugy h nyugodj meg nicsn baj de ijet tobbet ne csinajj
2009. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
15%
ne ijesztegessétek szegényt:) szerintem nem szakította át, mert szerintem nem is dugta be teljesen... 2 másodperc alatt nem lehet!
2009. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
1.már nem vagy szűz!Mivel a srác is szűz volt igy nem volt tapasztalata és ezért nyomta meg nagyon amit nem kellet volna...probáljátok meg megint de ugy hogy a srác ovatosan csinálja.nedvesicsétek be és ovatosan hatoljon be.és többször is kérdezze meg hogy fáj e vagy nem ha nem kérdezi meg akkor mond meg neki ha neked nem jó.Ne ugy csinálja hogy neked ne legyen jó.annak semmi értelme nincsen.De mindenképp védekezzetek!!!!!
2009. jún. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!