Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor elvesztettem a szuzesseg...

Mikor elvesztettem a szuzessegem a baratomnak kozbe leallt, mert? Miattam? Vagy mas oka is lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Mi állt le? Mi az hogy közbeN leállt? XD

Gondolom amúgy arra akartál célozni, hogy lelankadt neki. A szüzesség elvétele néhány fiúnak is fáj egy kicsit, mert mégiscsak át kell döfniük valamit, és lehet amúgy se volt elég kemény, ezért lankadt le. Nem veled van a baj, szóval nyugi :) Legközelebb már minden fog klappolni :)

2009. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:)
2009. nov. 8. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet nekem is leállna. nem miattad vagy a lány miatt csak egyszerűen a tény miatt. Én nem is mernék bevállalni szűz lányt.
2009. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen, jól írják a válaszolók, a fiú is izgulhatott rendesen, nem volt kis feladat egy szűz lányt bevállalni, nincs is ezzel semmi gond, ez akár lankadáshoz is vezethet. Egyikőtök sem hibás a dologban:) Majd szépen összeszoktok és jól fog menni a szex.
2009. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle. a mai párkapcsolatok minden problémájának ez a gyökere, nem nyíltak az emberek. nem értem mitől félnek, hiszen a párjuk, a másik felük, nekem a párom olyan mintha családtagom lenne, nincs olyan amit ne kérdeznék meg tőle.
2009. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En kerdeztem, az volt a valasza h nem az en hibam, honnan tudjam h nem csak azert mondta h ne sertsen meg?
2009. nov. 8. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Hello kérdező. Nekem írtál e-mailt, bocsi de nincs kedvem e-mail-ezni. Nem úgy értettem ezt hogy nagy feladat. Gondolj bele a fiú tudatában van annak hogy egy szűz lánnyal fog szeretkezni, ami alapjában véve nagyon jó dolog, de fél hogy elszúr valamit az elsőnél ami rajta múlik, ne is fájjon ami szinte lehetetlen, és a stressz miatt egyszerűen lelankad, és akkor te sem vagy hibás és ő sem. Ugyanez előfordulhat nem szűz lánynál is. Vagy akkor is ha egyszerűen csak fáradt a férfi vagy valami egyéb dolog jár az agyában, ami a szextől teljesen független pl. munkahelyi stressz vagy bármi. Vagy a méretével nincs megelégedve (akár attól függetlenül hogy semmi gond vele) vagy fél hogy korán elmegy és szeretné hogy a nő is elmenjen de fél hogy nem fog mert ő nem bírja elég ideig, minél jobban akar teljesíteni és annál jobban kudarcot vall és mindez akár tudat alatt is történhet teljesen normális emberekkel.
2009. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátodnak igaza van, nem a Te hibád!

És ne is emészd magad miatta...

Majd legközelebb jobban megy.

Ha gumiban volt lehet, hogy elsült amikor behelyezte...

Csak nem verte nagy dobra...

Ne aggódj jó lesz az, csak gyakorolni, gyakorolni és gyakorolni!

2009. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti nem veled volt a baj! :) Hanem izgult a pasi :) Ne parázz, ha nem jöttél volna be neki, meg ilyenek, akkor nem jutottatok volna el a szex részig :) ezen ne parázz ;) ha ha már a 2. szexuális együttlétnél is "lelankad" ott már baj van :) csak akkor kezdj el addógni :)
2009. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!