Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Par napja elvesztettem a...

Par napja elvesztettem a szuzessegem, nem vereztem, nem fajt, siman ment... viszont ra 3-4 napra elkeztem szinte"verezni". mi lehet ez?

Figyelt kérdés
ez azert lenne mert atszakadt a szuzhartyam , de miert par nappal kesobb? sotetbarna szinu, naponta tobbszor "kifolyik"...
2008. ápr. 10. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy valamilyen fertőzés áll a háttérben? mindenesetre ha sokáig nem múlik el pl: 2-3 hétig akkor menj el nődokihoz
2008. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy várj 2-3 hetet, a helyedben már a jövő héten elmennék dokihoz! Ki tudja mi lehet! Ha valami komoly és vársz vele 2-3 hetet, többet ártasz, mint segítesz...
2008. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az eggyütt lét során fel borulnak a hormonok és ez is állhat a dolog mögött de a fertőzés se kizárt...vagy nem lehet hogy most fog megjönni megint ?? mind1 meny el orvoshoz ha legkésöbb 1hétmulva nem mulik el!!!
2008. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!