Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Miért vagytok...

Szűz lányok! Miért vagytok szüzek és meddig akartok várni vele? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért,mert még én sem találtam meg azt a fiút,akivel megtenném.Csoda hogy ebben a világban csak néhány olyannal lehet találkozni aki rád néz és nem az az első szava:dugunk? Én meg az ilyenek elől menekülök.Inkább várok ameddig kell.Így sem vagyok kevesebb,mint amennyi azután lennék. 17/L
2012. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Hát,mivel meg csak 14 vagyok és még nem volt barátom igy csak lehetséges dolgokat mondok,ha lenne valaki akit szeretek és aki viszontszeret akkor talán,de azt hiszem ez még korai nekem,ha meglennek legalább 16 akkor azt hiszem megtenném.
2012. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
azért mert nem vagyok kész rá, hiába van barátom aki már 1 éve vár rám, próbálkoztunk is persze én csak az ő kedvéért de egyszerűen nem bírtam megtenni
2012. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
bocs 18/l voltam
2012. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"azért mert nem vagyok kész rá, hiába van barátom aki már 1 éve vár rám, próbálkoztunk is persze én csak az ő kedvéért de egyszerűen nem bírtam megtenni"


Ezen ki vagyok akadva a barátnőmre és nálam is ez a helyzet és már nagyon erösen azt fontolgatom hogy elhagyom mert unom hogy mindig azt hajtogatja "én is akarom" persze mikor oda jutnánk meg semmi nem történik de akkor legalább mondja a szemembe hogy ö erre nem hajlandó és akkor legalább kidobom ne kinozzon már! Attol hogy ö nem hajlandó én meg igénylem mert nem vagyok szüz tudom mi a jó valamint az elégé kemény hogy mindig felpörget aztán semmi sem történik akkor hagyjon békén aztán felejtsük el egymást mert nekem ez igy elég gáz azt meg utálom ha hazudnak a képembe mert szerintem csak azért mondogatja azt amit hallani szeretnék nehogy kidobjam már pedig én tovább nem várogatok rá még kicsit játszom a szerepem és kilépek mert nem akarom magam tönkrevágni vele. Nem tesz jót vele hogy felizgat rendszeresen majd elutasit.

2012. máj. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!