Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy fiúnak, miért "cikibb"...

Egy fiúnak, miért "cikibb" szűznek lennie, mint egy lánynak? 22/F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok sajnos, cikinek is érzem, másoknak, mint például a haveromnak nem nagyon voltak nő problémai. Nekem csak az van elkeseredtem emiatt. Tudom-tudom csak Én változtathatok rajta, de félek a visszautasításoktól, és a szégyenben maradástól, meg a rosszmájú pletykáktól amik Rólam keringenének és ezek elvágnák a boldogsághoz vezető utat. Szerencsére volt egy pár barátnőm, de sajnos 1 hónap "próbaidő" után kidobtak mindig.:(
2009. jún. 26. 15:22
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem nem ciki, de ettől Te nem leszel boldogabb. Én nő vagyok, és 30-on fölül vesztettem el a szüzességemet, mert akkor találtam olyat, akivel érdemes volt. Kár azért elsietni a dolgokat, mert "jaj, más mit gondol". Mellesleg az sem tartozik rájuk, hogy volt-e valakid vagy nem. Jól jöhet viszont egy igazi, megértő jóbarát.


Ilyenkor szerintem azért szégyelli magát az ember, mert nem olyan, mint a többiek. De hát mind különbözőek vagyunk. Meggyőződésem, hogy mindenkinek jót tenne, ha el tudnánk magunkat, az adottságainkat, az életünket fogadni, és nem valami fennen hangoztatott dologhoz alkalmazkodni.

Ha a szíved rendben van, akkor fogsz olyan lányt atlálni, aki nem nevet ki, és azért értékel, amilyen vagy.

2009. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
próbaidő???? az mit takar?
2009. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaj az csak most, így hülyeségből írtam oda.:)

Mivel Magyarországon 30 nap próbaidő után kirúgják a kezdő munkavállalókat a munkahelyekről és Nekem csak néhány 1 hónapos kapcsolatom volt, na jó volt egy másfeles is. Csak némi párhuzamot vontam a két dolog között mind1 hülyeség felejtsd el.:)

2009. jún. 26. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? :S én 21 vagyok,s zintén szűz, és majd csak az igazinak szeretném odaadni magam. Félsz a visszautasítástól, ez tmegértem. nem egyzserü, de ezekből tanulsz, és legközelebb figyelsz, h mit nem kell csinálni. HA félsz, akkor nem lesz egyhamar bnőd. Sajnos tudom magamról...Még sajnos most sincs, de nem szomorkodok...annyira:)
2009. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem ciki, inkább az a gáz, hogy manapság egy csomóan csak azért fekszenek le valakivel, hogy már ne legyenek szüzek.
2009. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy kivétel, sőt semmi baj sincs veled! Talán csak túlságosan görcsölsz a kapcsolatokon. A férjem annak idején 24 éves koráig szűz volt.Valahogy sehogy nem sikerültek a kapcsolatai. Pedig igazán igyekezett, de nem... majd begurult és belement egy egyéjszakás kapcsolatba. Ahogy ő fogalmazott, csak azért, hogy "ne szüzen haljon meg". Ahogy annak az éjszakának vége lett, mintha megváltozott volna a világ. Már nem volt annyira görcsös, nem akart annyira mindenáron kapcsolatot, és így rá 3 hétre lett is barátnője. Több éves kapcsolat lett belőle. Nem azt mondom, hogy ez a jó megoldás, sőt. Csak azt, hogy talán ha jobban lazítanál, ha megpróbálnád úgy felfogni az ismerkedést, mint egy jó bulit és picit visszaszoritanád a félelmeid a visszautasítástól, akkor lehet, hogy simán összejönne, amire vágysz! Sok szerencsét!
2009. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak,ami pedig a rosszindulatú pletykákat illeti:Gondolj bele hogy akkor miket pletykálnának rólad,ha minden héten más qvát vinnél fel magadhoz.És az emberek mindig pletykálni fognak,mint Magdi néni,ezt le kell sz*rni.
2009. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
talán azért dobnak ki mivel nem vagy az a srác aki pl tudja a lánynak az "igényeit" teljesiteni!!!lehet h nem vagy a fiu aki mellet sokáig megvannak a srácok mivel lehet h nem ismernek belörül h mien vagy!!és nem tudom h miért mondod azt h CIKI!!nem az!!!és te is az a fajta vagy aki a HAVERJAIBól indul ki!!!nem abbol kell,meg h ök mint mondanak!!!MINDENKINEK EL JÖN AZ IDEJE,NEM KELL ELSIETETNI!!!!
2009. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem azért gondolja sok pasi egy másikról, hogy gáz dolog, mert elég sokan veszítik el fiatalon, 13-4 évesen. És emiatt az "érintettnek" is ciki lesz idősebb korban szűznek lenni. Ez sztem amolyan férfias felfogás, ami nagyon elterjedt, de egyén függő dolog, hogy ki mit gondol erről a dologról. A volt barátom 23 és még szűz..mi pl nem jutottunk el odáig, h elveszítsük egymással, de őt nem érdekli nagyon, hogy szűz:) Fel a fejjel!
2009. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!