Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Homoszexuálisoknál (mind nők...

Homoszexuálisoknál (mind nők mind férfiak) mikortól gáz szűznek lenni? Illetve gáz az, ha valakinek huszonX évesen nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés

A biszexualitás ugye külön dolog, hiszen ők szélesebb palettáról válogatnak.

Akinek mondjuk kevesebb lehetősége van szerelmet találni, ugye később fekszik le valakivel.


2011. nov. 3. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Semmikor sem gáz ez nincs korhoz kötve, attól hogy a tested ivar érett nem jelenti azt hogy mentálisan és lelkileg is készen állsz a szexre.
2011. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz egyáltalán, ha egy meleg huszonévesen szűz, én is 22 éves voltam, amikor elvesztettem egy szintén szűz sráccal. Sokkal jobb ennyi idősen még az "igazit" keresni, minthogy valaki minden héten mással szexeljen. Azonban sajnos az a tapasztalatom, hogy a melegek többsége csak a szexre hajt, szóval általában a 20. születésnapjukon már nem szüzek.


24/F

2011. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Rinkimirikakuta


szerintem meg az a gáz hogy tahó vagy!

2011. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nincs olxan, h gáz!

Amikor te elérkezettnek látod az időt rá!

Magadnak akarj megfeleni ne másoknak, ne azt nézd, h más mikor mit csinál, hanem az, h neked ez jó-e!

2011. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

A szűzesség erény.

Ezt mindenki elfelejti.

2011. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Semmikor sem gáz, az, hogy mostanában már az a normális ha 18 éves korod előtt már minden szétku*rattad magad nem jelenti, hogy neked is követned kell a birkákat.. az a gáz aki ezt csinálja. Majd ha találsz valakit és úgy érzed, hogy na veled akarod, akkor majd megtörténik. Nincs korhoz kötve, semmivel nincsenek előrébb akik már 14 évesen dugdossák a farkukat jobbra balra..


ne stresszelj ezen :)

2011. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!