Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 25 évesen (lánynak...

Szerintetek 25 évesen (lánynak) szűznek lenni az gáz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Unokatesóm, hát szépen fogalmazva extrém túlsúlyos, viszont szerintem tök szép arca van, meg egy tündér. Tényleg. Mindenről lehet vele dumálni, meg.... nah ha pasi lennék ő lenne a tökéletes nő, persze lehet hogy a súlyfeleslegétől nem venném észre. Volt 2 sráccal, de az első valamit megrepített a hüvelyében és a nőgyógyászaton kötött ki, és a szűzhártya a doki szerint nem szakadt át, a másik srác meg nem tudott "behatolni". Párkapcsolata még nem volt szegénynek csak ez a két kalandja az első csókja is 23 évesen volt. Szerencsétlen teljesen ki van akadva emiatt, és már szinte ki sem mozdul. Belebetegszik ebbe az egészbe.
2011. jún. 15. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs még ezzel , de túlsúlyos az genetikailag vagy ...? sport/mozgás megy neki?
2011. jún. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Én se raknám be neki elhiheted.
2011. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem gáz hanem problémás :( mert ebben az esetben csak ő tud előre lépni. Kellene neki egy kis önbizalom vagy kis sikerélmény amitől megtudna indulni. Sok embernek nem a kinézet a lényeg hanem a belső ha most az a lényeg hogy valaki dugja már meg akkor baj van.... Nem innen kell nekiindulni probálkozzon összeismerkedni NEten Párkeresőkön, talállkozzanak ebből nemsülhet ki rossz.


csak egy kis löket kell neki amitöl kaphat egy kis önbizalmat.


22f

2011. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 WhiteLabel ***** válasza:

Ez az extrém túlsúly az egészségére is káros. Próbálj beszélni vele hogy változtasson rajta mert nem fog sokáig élni nagy valószínűséggel...

Gáznak nem gáz, viszont ha szeretne valami, ismét változásra van szüksége, ugyanis (ez az én véleményem, de a legtöbben így vannak ezzel) hiába szép az arca, ha egy nagy hurkás lába, karja, és hasa van. Szerintem az egyáltalán nem szép.

Bár elég válogatós vagyok, szal nekem az sem jön be ha már kicsi is van rajta.

2011. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Smartguy86 ***** válasza:

A túlsúly nem egészséges, hiába van szép arca, egy egészségtelen nő nem vonzó! Beszélj vele, hogy fogyjon le, sportoljon, diétázzon. Csak rajta múlik, hogy elhatározza e magát! De ha el is, akkor se másért csinálja, hanem azért, hogy ő maga jobban érezze magát!


A szexet meg ne hajhássza, jön majd az magától! Változzon és a világ is változni fog körülötte!

2011. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
hát ha már majdnem behatoltak neki azt én nem nagyon nevezném szűznek..jó h a hártya megvan, de könyörgöm..már sexelt....csak nem vaginálisan..
2011. jún. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

szia, lányként mondom...

sztem sem szüz, mert ha már egy pasival odaér h szex... tudja mit kell tenni.

Hasonló helyzetben vagyok. Rajtam is van mit fogni, de ez engem nem igen izgat, mert sportolok mellette. ( bár még ha nem is látszik. ) az a baj h a mostani emberek csak a trendet követik, h vékony, vékony , vékony. Sztem kisugárzás kérdése az egész. szakitottam a volt pasimmal ( vele is csak azért voltam mert nem volt önbizalmam.. h csak ilyen való hozzám... azt ö röhögött... na jo hosszu) és a barátnömmel moziban voltunk. hajam megcsináltam meg egy kis smink ( máskor összekötöm a hajam azt csá.. ). 3 pasi is tolongott. és abbol az egyik még számomra szemre való példány volt:D.


Mondd az uncsitesódnak, h 1 tudni kell hol kell keresni. pl én nem diszkóba keresném a nagy Öt. 2 lehet valaki jo kinézetü, de ha meg egy savanyu citrom?! nekünk ezt forditva kell látni és a kisugárzással kell hóditani. Nevetni ( de nem nyihogni!! ) meg mosolyogni. nekem azt mondta az egyik fiu h gyilkos ahogy nézek.


Sztem meg nem gáz. én is csak olyannal akarom elveszitani aki.... nem szabad görcsösen keresni, mert az a pasi is érzi. természetesnek kell lenni!!:)


Neked ha van barátnöd, elmondhatod h mit szeretsz benne, ha nincs akk mit szeretnél benne. az meg h túlysúlyos..igen, kéne az egészsége miatt, a másik meg az önbecsülés-és ebböl jönne az önbizalom. azt is mondanám h a kondiban egy kicsit ha bedobná magát, de ha nagyon kövér akk ne :/.az trauma lenne neki. pl járj el vele futni. moziba, mozditsd ki... ppl tudtok erröl is beszélgetni. hm ez még merészebb mutasd meg neki te h flörtölsz:D


na jó már sokat irtam. remélem tudtam valamit segiteni. Remélem sikerül lelket verned belé:)!!!!!!! ( amugy is nem kéne h ilyen miatt h "pasi" homokba dugja a fejét. nem ez az élet értelme.. és mondom ha nem keresi ölébe hullik!! :D )


19l

2011. jún. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:38


kedves első válaszadó,

Természetesen megy viszonylag sokat mozog (biciklizik, most mást sajna nem tud ugyanis gerinc sérve lett, a doki szerint a helytelen és megerőltető testmozgástól- felülések, lábemelések, stb...) és hát még tőlem is kevesebbet eszik. Sajnos genetika is van az elhízásában és végső elkeseredésében arra gondolt, hogy megműtteti magát.

2011. jún. 15. 12:56
 9/14 A kérdező kommentje:

K. Olivér


Próbálkozott, de hát sikerélmény kell neki...most fizessek le valakit h randizzon vele?! és most már úgy gondolja, hogy nem is lenne alkalmas másra mint tárgynak. Az emberek vágyainak kiélésére.

2011. jún. 15. 12:59
 10/14 A kérdező kommentje:

19 l


Festi magát, ápolt, a haja rendben van, a mosoly folytonos, folyton ökörködik amúgy tényleg szerintem iszonyatosan jó a humora és ezt mások is megerősítették. Neki való ruhákat hord, jó a stílusa, és a mezőgazdaságtól a villamosmérnökségig mindenről tud valamit:) de legutóbb mikor flörtölt hát hogy is mondjam enyhén szólva rosszul sült el a dolog, mert sírva rohant haza. A srác leköpte az ablakot ahol ült és kigúnyolta, pedig hát mit mondjak ő sem volt egy szépségkirály. Szóval most vagy annyira "pancser" hogy ő ezeket fogja, ki vagy nem tudom mindenki ennyire meg van hülyülve.

2011. jún. 15. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!