Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha 16 evesen szuz vagyok?

Ciki ha 16 evesen szuz vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!egy 16 eves lany vagyok es sokan leneznek azert mert meg szuz vagyok,volt mar olyan baratom akik rakartak venni a dologra de en ugy erzem hogy ez nekem meg korai!Valami tanacs?

2012. máj. 10. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ne cikizzétek már azért, mert megkérdezi!

Erre való ez az oldal!


És a kérdező tök normális: a környezete "lenézi azért mert szűz", és hozzánk fordul biztatásért!


A tutit az egyik előttem szóló mondta: örül, hogy a szerelmével volt együtt először

2012. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16 vagyok fiú és 14 évessen vesztettem el de már bánom :/
2012. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Egyszerű válasz: nem. Nem ciki, nincs vele semmi baj. Szard le őket, ne zavarjon, hogy más mit gondol, te dolgod hogy akkor veszítsd el amikor jónak látod.
2012. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Manapság egyeseknél mintha valami árucikk lenne a szüzesség, amitől mihamarabb szabadulni akarnak. Nem értem. Az számít tapasztaltnak, akit 14 évesen szétk*rtak? Ebben mi a tapasztalat? Ja, már értem: lehet, hogy mégse kellett volna. Másra nem tudok gondolni. Én 18 voltam és azzal, akit szerettem és jó volt.

Ami a tied, azzal te rendelkezel és a te életedre van hatással. Tehát nem kéne mások szavának ekkora jelentőséget tulajdonítani, ha cikiznek miatta.

25/N

2012. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14-es: ugye nem lep meg, ha azt mondom, hogy egy 16 éves számára legtöbbször a kortárs minták a legfontosabbak?

Ez akkor is így volt, amikor Te voltál 16, meg akkor is, amikor én. Nyilván vannak egyéni különbségek ebben, de ez az a kor, amikor az emberfialánya sok mindent a vele egykorúak miatt tesz.

2012. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, ha legközelebb e miatt beszólnak neked, ne érdekeljen. A legjobb olyannal csinálni először akit igazán szeretsz. PL. az én barátnőimnek meg olyan kikötésük volt, hogy olyannal akaják elveszíteni aki már tapasztalt és furán néztek rám, hogy én olyannal voltam akinek ugyancsak elő volt, persze bénáztunk mind2 en, de igazán szerettük és szeretjük egymást és az tette jóvá az egészet :D
2012. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15-ös. Ez így van, de engem nem érdekelt, hogy erről a dologról mit gondoltak mások, mert túl fontosnak éreztem ahhoz, hogy adjak a szavukra... Ezt már 16 évesen is felfogtam, éreztem a jelentőségét. Ezért is voltam 18, mikor megtörtént. És még tovább is vártam volna, ha nem találok addig olyat, akit szeretek...

De lehet, hogy csak nekem volt érettebb gondolkodásom a többieknél, vagy biztos én voltam a h*lye, hogy így gondolkoztam, nem tudom. De az biztos, hogy most sem csinálnám másképp, főleg nem mások kedvéért.

(14-es voltam)

25/N

2012. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok... Engem kiröhögnek, hogy szűz vagyok, meg olyanokat mondanak nekem, hogy 'hogy lehet így élni' stb. Én meg őket röhögöm ki,mert én csak akkor feküdnék le valakivel, ha szerelmes vagyok belé. Csak úgy kíváncsiságból/fogadásból v. hogy piszkálnak miatta soha nem
2012. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Igenis ciki a 16 évesek szerint! A 16 évesek hülyék (vagyis éretlenül gondolkodnak). Tehát most ciki a korosztályodban, egyébként, mint látod, igazából nem.

Én úgy gondolom, hogy akkor veszti el a szüzességét az ember, amikor jónak látja, de olyannal, akit szeret is, nem pedig a többi ide nem illő megnevezésűvel.

Ha pedig ezért lenéznek téged, tudasd velük, hogy neked más (és jobb) az értékrended.

2014. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

(előző vagyok)

Látom, eltelt két év, de 18 évesen sem ciki (feltéve...)

De azt vedd figyelembe, hogy azért huszonévesen már gyereket is szülnek (persze korábban is, de az más). Ilyen szempontból nem lehet a végtelenségig várni (ha akarsz gyereket, de nem akarsz a nagyanyjának kinézni).

2014. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!