Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi lenne a helyes?

Szerintetek mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Egy 20/L vagyok és még szűz.Volt már párkapcsolatom de sose jutottunk el odáig. :/ De az a helyzet hogy már nagyon vágyom a szexre mert az összes barátnőm ezzel "zaklat". Mit tegyek álljak össze az első jöttmenttel vagy még várjak. :/ De nem szeretnék szex partneres oldalon keresni vagy ilyesmi. A válaszokat előre is köszönöm. :)
2012. máj. 8. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a helyes, ha összeismerkednél egy olyan partnerrel, akivel kölcsönösen megfeleltek egymásnak. DE!! Mindez eddig nem jött össze neked. Majd összejön. Addig pedig gondolkodj el azon, hogy "összes barátnőm" tényleg barátnö-e? Meg azon, hogy miért került el eddig a nagy (vagy kevésbé nagy) Ö?
2012. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon elgondolkoztató amit írtál!A barátnőimet meg majd hát nem tudom (lecserélem?!) :/ :) De elég volt a válaszod ahhoz hogy megvárom a nagy Ő :D Köszönöm!
2012. máj. 8. 17:45
 3/5 anonim válasza:
szerintem jött-mentel semmi képpen ne :)Nincs esetleg egy olyan fiú barátod akiben megbízol?
2012. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Barátra már gondoltam de nem akarok olyan barátságot ilyennel el rontani :/ de azért köszi :)
2012. máj. 8. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első a tökéletes válasz. Nem sürget senki, az ilyen barátnők meg, akik "belezavarnának" egy szexbe akárkivel, csak hogy ne légy szűz, az ilyen nem is igazi barátnő. Az igazi mindig a te oldaladon áll, veled van, nem ellened...
2012. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!