Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúként találhatok nem...

Szűz fiúként találhatok nem hivatásos prosti lányt, aki betanítana? Valakinek tippje, hogy hol keressek egyszerű hétköznapi lányt, aki megtanítana pár dolgot az ágyban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 19:05
1 2
 11/20 anonim válasza:
Attól függetlenül hogy szerinted alacsony és ronda vagy, még lehet, hogy jó a humorod, intelligens vagy stb. Próbálj meg rágyúrni az ilyen pozitív tulajdonságaidra. A lányok is másképp fognak rád nézni,ha egy magabiztosabb fiút látnak, mint ha egy "én vagyok a földkerekség legbénább, legcsúnyább...embere" stílussal közelítesz.
2012. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A PROSTI NEM FOG TÉGED BETANÍTANI SEMMIRE, NEM AZÉRT VAN.


Fél óra (= 1 ment) 10 ezer körül, ebből igénybe veszel 2 percet. Rábukik a kukira, és máris véged.

Egy óra ( = két menet), na a másodiknál TALÁN szerezhetsz valami szexhez közeli élményt - erre számíts

2012. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Szerintem nem késtél el még semmiről sem. Nincs mit tanulni , mert minden csaj egy kicsit más. Nem kell ezt túlmisztikfikálni! Öszinteséggel könnyebb ismerkedni.
2012. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

ma 10:09


Én is így álltam neki, aztán nagyot koppantam, azóta már nem igazán szeretek őszinte lenni...

2012. máj. 8. 10:25
 15/20 A kérdező kommentje:

ma 09:45


Igen, talán félreérhetően fogalmaztam a kérdésben.


Nem is akarok prostival gyakorolni, épp azért, mert csak színlelné és nem lenne igazi, csak mesterkélt az egész.


Ezért akarok egyszerű, hétköznapi lányt, aki betanítana.

2012. máj. 8. 10:33
 16/20 anonim ***** válasza:
Hu, ez milyen paradox helyzet. Értem ezt arra, hogy ellentmondásos vagy, hiszen beakarod tanulni a szexet, ezért de azt mondod nincs esélyed a lányoknál, de akkor minek akarod betanulni, ha így se úgy se lesz esélyed. Most tegyük fel betanít valaki. Aztán mi lesz? És kapd össze magad, nincs ilyen, hogy ronda vagy stb, hidd el, láttam olyan srácokkal csajokat, hogy csak úgy néztem, pedig én sem vagyok az a jóképű gyerek. Csak önbizalom és kisugárzás kérdése. Ha úgy mész oda valakihez, hogy jaj ronda vagyok, úgy se tetszem neki stb, akkor persze, hogy nem fog összejönni. Próbálkozni kell. Lehet nem fogod összeszedni az első csajt, lehet a másodikat és a harmadikat sem, de ha próbálkozol lesz barátnőd. Hidd el. Én is azt hittem, hogy teljesen reménytelen vagyok, aztán most több mint 1 éve vagyok együtt barátnőmmel. És ez hülyeség, hogy csak az izmos pasik kellenek a csajoknak. Mindenkinek más az ízlése. És bocsánat, hogy ilyen sokat írtam. Remélem, legalább kicsit is hasznosnak fogod találni.
2012. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Mégegyszer mondom: Nincs mit betanulni!!!A szex az egy örömforrás. Olyant kell keresni akivel szívesen csinálod. Mi sem egyszer kaptun kosarat. És talán jobb is mert mi is túlmisztifikáltuk.
2012. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Az oktatófilm nem játszik???
2012. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

De akkor mégis shonnan tudjam,hogy mi jó egy lánynak, milyen területeken tudom felizgatni?


Igazi lány, nő kéne.

2012. máj. 8. 21:27
 20/20 anonim válasza:
Minden lánynak másak az igényei, a kapcsolatok lényege, hogy egymással szerezzek tapasztalatot, ezáltal megtudjátok, h mi a másik igenye.
2012. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!