Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak bejön az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak bejön az, ha egy nő nem hétköznapi és nagyon tudatos?

Figyelt kérdés

Az olyan nőkre gondolok,akik ismerik és fel is vállalják önmagukat és folyamatosan tanulnak,építik a személyiségüket.

Akiket rengeteg dolog érdekel,még ha azok látszólag ellent is mondanak egymásnak (pl.: harcművészet,sport,tudomány,spiritualizmus stb...).

Akik a külsősékkel is ki akarják fejezni önmagukat,szóval van stílusuk.Persze mindezt az ápoltság,a nőiesség és a jóízlés határain belül.


Szóval vannak még olyan férfiak,akiknek vannak elvárásaik?Mert én azt látom,hogy a férfiaknak nincsenek nagy elvárásaik,csak ne legyen túl ronda,se túl hülye a nő,oszt jóvan...



2012. márc. 30. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha nő túl sokat fordítt a külsőségekre akkor a belsőre nem mindig jut idő.Csak erre a nők többsége nem jön rá,hogy a férfiaknak igen is a belső a fontos.Persze nem legyen tramli,de azért legyen meg az egynsúly és a külső nem a belső egyensúly rovására menjen.
2012. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
mit értesz jó ízlés alatt?szex és new york nézést?
2012. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen bejön, de messzire elkerülik őket.
2012. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A nők többsége azt gondolja hogy ha aszex és new yorkot nézi és onnan veszi át a dolgokat akkor ő olyan szexi és vonzó lesz.A túlzott nőiesség sem jó,úgy ahogy a túlzott férfiasság sem.Van egy arany közép út.
2012. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Fontos a belső. Kapcsolatot fenntartani, meg főleg atán később együtt élni, nem lehet bárkivel... sőt, egy jót beszélgetni, azért ahhoz se árt, ha van valami közös/szimpatikus. Én még sajnos nem egy szórakoztató gépnek képzelem el magam, aki ha elég jól üzemel akkor kaphat szexet. Pedig ez a hatékonyabb felfogás. Hidd el, vannak még páran, akiknek azért kell, hogy egy nő szellemileg is partner legyen.
2012. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a Szex és NY?Köze nincs ahhoz,amit írtam...Nem is a külsőségeken van a hangsúly a kérdésemben,az csak egy rész.
2012. márc. 30. 15:07
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen válaszolok kérdező,az ilyen nőkez nagy ívben elkerülik,azért mert árad belőle a túlzott nőiesség és az elérhetetlenség,az ilyen nők általában a férfiaknak akarnak megfelelni és nem maguknak,az ilyen nők játszák az elérhetetlent és a jégkirálynőt,ami tetszik a férfiaknak,de úgy is tudják hog az ilyen hölgyek csak hódítani akarnak.
2012. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nem árt ha művelt és kultúrált...öltözködésbe ne legyen nagymamás de rib..ncos se...
2012. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kicsit félre értettetek engem!:)Ti most csak a külsőségeket vettétek ki a kérdésemből.De én arról írtam,hogy egy nő okos,művelt,öntudatos,egyéniség és nem mellesleg még stílusos is,jól is néz ki.Nem a külsőségeken van a hangsúly.
2012. márc. 30. 15:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be ha egy nő sok időt tölt tanulással sőt semmilyen embernél nem jön be .Én az életet élem minek tanuljak olyanokat amiket soha életbe nem fogok hasznosítani és az átlagos társadalomba ami körül vesz ott se sokan értenének meg tehát semmi értelme nem lenne.Legyen egy szakma amit folyamatosan tanulsz stb az oké de a többi csak hobbi féle legyen.
2012. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!