Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak bejön az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak bejön az, ha egy nő nem hétköznapi és nagyon tudatos?

Figyelt kérdés

Az olyan nőkre gondolok,akik ismerik és fel is vállalják önmagukat és folyamatosan tanulnak,építik a személyiségüket.

Akiket rengeteg dolog érdekel,még ha azok látszólag ellent is mondanak egymásnak (pl.: harcművészet,sport,tudomány,spiritualizmus stb...).

Akik a külsősékkel is ki akarják fejezni önmagukat,szóval van stílusuk.Persze mindezt az ápoltság,a nőiesség és a jóízlés határain belül.


Szóval vannak még olyan férfiak,akiknek vannak elvárásaik?Mert én azt látom,hogy a férfiaknak nincsenek nagy elvárásaik,csak ne legyen túl ronda,se túl hülye a nő,oszt jóvan...



2012. márc. 30. 14:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én kerülnélek.mert te nem fogsz a fakanál,és a gyerek mellett állni,hanem inkább csak magaddal és a karriereddet fogsz törödni.a fakanalat nem szószerint kell érteni de az ilyen nök maguknak valok,tipikus szinglik.
2012. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Bennem a túlzott műveltség és tudás vissza tetszést nyer,mert elveszti ezáltál az ember az élet örömeit,az élet nem tanulásról szól,maga az élet a tanulás.Nem azt mondom hogy legyen valaki sík hülye,de ne is essen túlzásokba és ne legyen multi okos egyéniség.Buta se legyen.Arany közép út,tanulni kell,de azt tanulja ami érdekli és ne azért tanulja hogy henceghessen vele hogy ő milyen okos egy nőci.Az ilyen emberek véleményem szerint nem maguk miatt tanulnak hanem azért hogy a külső embereknek megfeleljen és elmondhassa hogy milyen inteligens.
2012. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ezek szerintem nem zárják ki azt,hogy egy nő rengeteg szeretetet és törődést tud adni a másiknak.


Amúgy nem tanulok állandóan,csak rengeteg dolog érdekel és szeretek ezekkel foglalkozni.

2012. márc. 30. 15:26
 14/19 A kérdező kommentje:

Ja és nem azért tanulok,hogy művelt legyek!A természettudományokhoz pl. sík hülye vagyok,ezt fel merem vállalni!:D

Azt tanulom,ami érdekel...De az nagyon sok van.

Ja és ezt örömmel teszem,tehát élvezem is az életet!

2012. márc. 30. 15:28
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem zárják ki,de az ilyen nők általában eltartottak és életükbe nem dolgoznak,bár ezt igényességükkel,szeretetükkel és szépségükkel kompenzálják és ez a fajta az,aki ha gond van és a férfinek valami baja lesz,akkor lelép és ott hagyja és nem fog elmenni dolgozni.
2012. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Bejön! Egy nő legyen olyan, amilyennek leírod, főleg ha hosszútávra tervezzük a kapcsolatot. De sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, a férfiak nagy része motiválatlanabb karrierépítés szempontjából, így a nőktől sem várják ezt el, sőt frusztrációt kelt bennük a dolog. A karrierista férfiak nagy része pedig elég csúnya és maradnak annál, amit dob a gép nekik. Annyit mondok, hogy nehéz lesz a keresés és a találás. :))


23F

2012. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én nem karrierista vagyok,hanem önmegvalósító.
2012. márc. 30. 15:41
 18/19 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, hogy közbeszólok nő létemre... de szerintem erre a kérdésre nem fogsz itt hasznos választ kapni. Erre az oldalra nem elsősorban a "művelt" réteg jön nézelődni. Ez pontosan ki is szűrődik a válaszokból. Sekélyes embereknek nyilván sekélyes társ dukál. De te kérdező nyilván hasonló érdeklődésű társat keresel.

Nehéz lesz megtalálnod, de ne add fel. Talán úgy lehetne leírni a személyiséged, hogy nyitott vagy a világra és befogadó. Mindenképp szép jövő vár rád.


Én is ilyen személyiség vagyok, és egyáltalán nem igaz, hogy pl "eltartott lennék, aki sosem dolgozik" ... ahogy az egyik válaszadó írta. Speciel heti 80 órát dolgozom és imádom a munkám. Nem görnyedek könyvek fölött, de mindenhez értek egy kicsit és bármilyen témában otthonosan tudok társalogni. Szerintem ennek kellene a normának lennie, de sajnos az emberek nagy része nagyon sekélyes...

2012. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogyne volnának elvárásaink, - mondjuk egy ilyen nő azt hiszem inkább taszítana, kicsit kaotikusnak tartom, amit a zárójelben felsorolsz.
2012. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!