Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúként találhatok nem...

Szűz fiúként találhatok nem hivatásos prosti lányt, aki betanítana? Valakinek tippje, hogy hol keressek egyszerű hétköznapi lányt, aki megtanítana pár dolgot az ágyban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 19:05
1 2
 1/20 anonim válasza:
Na akkor most prosti kell vagy egy hétköznapi lány?
2012. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
barátnő
2012. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mit kell ezen tanitani? ha lesz egy barátnőd jönni fog magátol, és majd ő jelzi, hogy NEKI mi a jó
2012. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mit szeretnél, de van rá esély.
2012. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

A hétköznapi lányok nem kefélnek pénzért, csak ha nagyon nagy az összeg, sármos a srác akivel kellene csinálni vagy nagyon nagy a baj anyagi téren.


Normális esetben ismerkedni, megismerni, megkedvelni és megszeretni kell egy lányt, ezután jön a "betanulás" Ami normális esetben kölcsönösségen alapul.


Béna vagy? Akkor fizess!

2012. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Na és ha nekem nem lehet barátnőm, mert annyira esélytelen vagyok a lányoknál, nem tudok velük bánni?


Már huszonéves vagyok, de még egy lány sem akart engem, én viszont 4 lányba is voltam már szerelmes.

2012. máj. 3. 19:15
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy egy prostival veszítsd el a szüzességedet!

Az aztásn szánalmas.

2012. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
És azon gondolkoztál már, hogy miért nincs barátnőd? Szerintem előbb erre találd meg a választ.
2012. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 15:11


Tudom, alacsony, ronda fiú vagyok. A lányoknak magas, izmos fiúk kellenek.

2012. máj. 4. 15:27
 10/20 anonim válasza:

Neharagudj de ez a: alacsony vagyok és csúnya, hülyeség! kezd ej ismerkedni figyeld a reakciókat ezt is tanulni kell akkor vagy esélytelen eset ha büdös vagy és fogatlan, igénytelen... mindenkinek van párja keresgélni kell és fejleszteni magad. de nem árt ha felkészülsz az elutasításokra és úgy állsz hozzá, nemtudja mit veszitett de nem érdekel, úgy is találok majd olyat, akinek kellek.

erről a témáról 100 oldalakat lehetne beszélni szívesen adnék tanácsokat szerintem nagy eséllyel tudnék segíteni rajtad! kitartás, és is későn veszítettem el, és sokáig nekem se volt barátnőm! minden a hozzáálláson múlik!

2012. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!