Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális hogy öcsém 18...

Bikagechi kérdése:

Az normális hogy öcsém 18 évesen az igazinak tartogatja magát?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el...ilyet már hallottam, hogy egy csaj ilyet csinál de pasiról még sose és nem tudom mivel vegyem rá hogy szexeljen már végre...helyes srácc a csajok szerint, az osztálytársai folyton zaklatják, jobbnál jobb csajoknak tetszik ez a nemnormális meg "az igazinak tartogatja magát"...(még csak smárolni sem akar!)

2012. ápr. 20. 23:33
1 2 3
 21/23 Andoras válasza:
Én nem látok benne semmi problémát én 24-évesen még szűz vagyok és gondolkodom azon, hogy házasság előtt nem is adom fel, de ez még nincs kőbe vésve. Egyébként még nekem sem volt komoly barátnőm, de nem kell rögtön a homoszexualitásra gondolni még ha aggódsz is az öcséd miatt.
2012. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van köze a homoszexualitásnak.

Én 31 éves szűz srác vagyok és sajnos részben van köze, hogy itt tartok. Sokáig mondogattam azt, hogy majd a nagy Ő-vel. Tetszenek a csajok is, de ritkán látok olyat akivel a szexet el tudnám képzelni. Akik pedig nekem tetszenek ők nem engem keresnek, fiúval pedig nem akarom, míg nem voltam csajjal.



Andoras: Nehogy már a házasságig várj! Még szerencse, hogy nem vésted kőbe. :)

Olvastam már olyan történetet, hogy a házasságig vártak, aztán felmerült a csajban, hogy milyen lehet mással és végül el is váltak.

2012. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
barátom öccse hasonlóan viselkedik. Már előre félek mi lesz szept.-től. Együtt fogunk lakni Bp-n 3asban albérletben. Azt hiszem mi még bulizunk addig ő a gép előtt fog gubbasztani... de én bízom benne, h majd egyszer talál vkit és minden megváltozik
2012. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!