Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális hogy öcsém 18...

Bikagechi kérdése:

Az normális hogy öcsém 18 évesen az igazinak tartogatja magát?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el...ilyet már hallottam, hogy egy csaj ilyet csinál de pasiról még sose és nem tudom mivel vegyem rá hogy szexeljen már végre...helyes srácc a csajok szerint, az osztálytársai folyton zaklatják, jobbnál jobb csajoknak tetszik ez a nemnormális meg "az igazinak tartogatja magát"...(még csak smárolni sem akar!)

2012. ápr. 20. 23:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Későn érő tipus,18 évesen szerintem én is ilyen voltam.
2012. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 cefreng ***** válasza:
Kamukérdés...
2012. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
53%
szia remélem nem meleg az öcséd, de ez számomra is érthetetlen az ő korában már egy két lányon tul vannak a fiuk de egyen biztosan...főleg azért is csodálkozom mert azt mondod h helyes és jobbnál jobb csajok akadnának rá..nem lehet tudni miért akarja tartogatni magát,de jobb lenne aha beszélgetnél vele és a netről meg szoktasd le, a sok hülyére meg ne hallgass itt aki becsmérel te legalább aggódsz az öcsédért..Az internet pedig gyalázatos,elszakit embereket egymástól és a háló világában élnek...mennyen és sportoljon vagy találja fel magát te meg téritsd észhez ha még nem is akar bnőt ne erőszuakoskodj vele de tudd meg miért gondolkodik igy és téritsd el a géptől.minden jót
2012. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Sztem nem a te ügyed ez hanem az övé. Ha Ő várni akar akkor várjon. Csak azért mert nem akarja végik*rni minden nőt attól még nem lesz lúzer meg hasonlók.
2012. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 cefreng ***** válasza:

ma 20:45


Ja persze egyen biztosan vagy ha mégsem elmegy egyet kurv@zni?

2012. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 cefreng ***** válasza:
-?
2012. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
7%

Fél a puncitól vagy nem mer kezdeményezni a csajoknál,mert gátlásos.

Sok ilyen lúzert ismerek,akik már 20 évesek is elmúltak.

2012. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
én nem mondtam hogy baj csak nekem furcsa, mert ilyen sráccot még nem ismertem mint ő...pont ezért kérdeztem hogy ez normális-e mert kezdtem kicsit nyugtalan lenni!
2012. ápr. 21. 22:44
 19/23 anonim ***** válasza:
89%

19edik, miért is luzerek az ilyenek?

Szerintem inkább te vagy szánalmas hogy ilyeneket irsz.

2012. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod mitöl lettek ilyenek.
2012. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!