Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális hogy öcsém 18...

Bikagechi kérdése:

Az normális hogy öcsém 18 évesen az igazinak tartogatja magát?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el...ilyet már hallottam, hogy egy csaj ilyet csinál de pasiról még sose és nem tudom mivel vegyem rá hogy szexeljen már végre...helyes srácc a csajok szerint, az osztálytársai folyton zaklatják, jobbnál jobb csajoknak tetszik ez a nemnormális meg "az igazinak tartogatja magát"...(még csak smárolni sem akar!)

2012. ápr. 20. 23:33
1 2 3
 1/23 étoile et lune ***** válasza:
88%
Vagy inkább csak olyan szinten sz*rik a lányokra egyelőre, hogy egy csókolózós kalanddal sem akarja fárasztani magát. Gondolom, a számítógép a jelenlegi barátnője.
2012. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá. Remélem, hamar megtanulja, hogyan kell téged orrba verni, ha nagy a szád!
2012. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak f*sott a csajoktól mostmeg már ciki hogy szűz ennyi idősen ezért kitalálta hogy az igazinak tartogatja magát ami még be is jöhet a csajoknak ! Nem is rossz ;) :D
2012. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne, hogy mindenki összefeküdjön fűvel-fával, ráadásul minél hamarabb, mert ugye az a menő?

Ő dolga.

2012. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%

Én is a #2-vel értek egyet.

18 évesen valóban ultra ciki, hogy még szűz! Nagyon sokan azok még, csak max. letagadják.

2012. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

igazából azzal van a bajom hogy félek hogy meleg...18 évesen még csak nem is beszél a csajokról és ez az ami igazán aggaszt!!mert addig még oké hogy nem fekszik össze minden jöttment csajjal de azt furának tartom hogy a legjobb csajoknak is teljes hidegséggel utasítja vissza a közeledését...

utolsó elég szánalmas vagy de most nagyjából mind1:S

2012. ápr. 20. 23:56
 7/23 A kérdező kommentje:
második én is nagyon remélem hogy hamar megtanulja és nem nekem kell megvédeni minden kis szarrágótól:S
2012. ápr. 20. 23:57
 8/23 anonim ***** válasza:

Reméljük nem meleg. Ha nem meleg, akkor meg furi vagy csoda.

Kérdezd meg.

2012. ápr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
már kérdeztem tőle a szexualitásáról de kitérő válaszokat adott...és igen, nagyon sok csajnak bejön, rá vannak akadva...arra is gondoltam, hogy nem veszi észre, de annyira rácuppantak hogy azt nem lehet nem észrevenni...
2012. ápr. 21. 11:33
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért baj ez?Nem kell feltétlenül melegnek lennie,csak nem egy szoknyapecér.Ne aggódj érte annyira!Semmi baja.Legalább még ilyen férfiak is maradtak a világon ebben a nyomi világban.17/L
2012. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!