Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szóltok ehhez? Várjak még?

Mit szóltok ehhez? Várjak még?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és egy ideje nagyon sokat gondolom a szexre elképzelem valakivel..stb. sőt már ki is próbálnám ..nagyot izgat már ez a téma.Tudom most jön az hogy még fiatal vagyok.ok ezt én is tudom... de ha jobban belegondolok nem is annyira.14 évesen már ellég sok lány elvesztetet a szüzességét.De én nem azért szeretném mert hogy nehogy lemaradjak a többi lányhoz képest.Csak egyszerűen szeretném már..
2009. jún. 16. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

nah, megnyugodtam kicsit, látom okos kislány vagy és a barátoddal akarod majd, ez nagyon pozitív :)

utolsó! most, hogy mondod, belegondolok,hogy nekem is van 12 éves húgom:S:S:)

2009. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
en is igy voltam sott meg rosszab hejzetben .meert volt egy pasim akibe alitolag nagyon szerelmes voltam es minden aron le akartam vele fekudni mert kivantam ..de szerintem meg varj vele mert ebben a korban igy van ez h ki akarnal probalni mindent.szerointem varjal meg egy kicsit mert elo pl vagyok en h en ra 4 vre probaltam ki vagyis most 17 evesen es megbantam de nagyon..szoval legyen meg egy kis turelmed
2009. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Alapból azt mondanám, hogy 13 évesen babázz, de eléggé komolynak tűnsz ahhoz. Hajrá.
2009. jún. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nm tom nekem a barátom azt mondta hogy ő majd 14 évessen akarja meg minden anyám ha majd el érkezek oda am meg 13 vok ak meg mit csináljak várjak még 2,3 évet vagy....?ajjjjj hm???Ez olyan áááááá
2009. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Na szal én is 13 vok éas a barátom azt mondta ő 14 évessen szeretné,szal ha oda el jutunk ak mit csináljak,most várjak még 2,3 évet vayg mi?????vagy ilyenkor mit kell mondani..?xD
2009. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!