Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire számítsak? Még várjak ezzel?

Mire számítsak? Még várjak ezzel?

Figyelt kérdés
15 éves szűz lány vagyok és már egy ideje nagy vágyat érzek a szexhez. A barátommal megbeszéltük, hogy lefekszünk. Mire számítsak? fájni fog? Milyen pózba előnyösebb? stb.
2011. júl. 23. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első minden bizonnyal fog fájni főleg ha gumival csináljátok.


a többi már kellemes lesz :)

2011. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RaksashaGirl ***** válasza:
100%
valószínűleg a behatolás fájni fog, de nem annyira mintha elvágod az ujjad, ez inkább olyan feszítő érzés.. 10 mp-ig tart. A lényeg hogy akkor ne hagyjátok abba.. :) Misszionáriusban indítsatok, utána(mikor tágabb vagy), jöhet a lovagló, a kutyapóz, vagy az amiben a derekára vagy a nyakába kulcsolod a lábad , ő szinte teljesen ül.. :) (Én pl csak így tudom átélni a G-pontos orgazmust.. Még kutyában sem.. :S)
2011. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És tudtok mondani valami előkészületet? Az alap h borotva és mosás, de valami más?
2011. júl. 23. 01:08
 4/8 anonim ***** válasza:

semmi más nemkell :) elég ez.


srác kora?

2011. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17
2011. júl. 23. 01:14
 6/8 anonim válasza:
neki ez az első?
2011. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
ha igen akkor mond el neki,h vigyázzon rád mert hidd el h az első nem úgy sikerül(pl:durva veled.)akkor az képes egy életre megbélyegezni a szexuális életedet.A másik pedig hidd el az előjátékra időt kell szánni főleg mivel ez az első, sokban segíthet nektek ha kellő képen izgalomban vagytok, főleg neked kell ellazulni és jól benedvesedni.ÉS FŐ A NYUGALOM.
2011. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 husosmaci válasza:
én 14 évesen vesztetem el de egy életre rosszul jártam hogy nem vártam vele.történet az hogy, a "nem megfelelő" időben dugta be az uraság és rögtön 2 perce előjáték nélkül.aztmonta mikor hátamra tett őmegfeltérdelt hogy nyelvel izgat arra igent montam közbe meg betete és szoritota magához a combomat.főleg hogy 19 cm volt neki a pénisze.válaszd meg kivel hogy vesztedel
2011. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!