Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szóltok ehhez? Várjak még?

Mit szóltok ehhez? Várjak még?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és egy ideje nagyon sokat gondolom a szexre elképzelem valakivel..stb. sőt már ki is próbálnám ..nagyot izgat már ez a téma.Tudom most jön az hogy még fiatal vagyok.ok ezt én is tudom... de ha jobban belegondolok nem is annyira.14 évesen már ellég sok lány elvesztetet a szüzességét.De én nem azért szeretném mert hogy nehogy lemaradjak a többi lányhoz képest.Csak egyszerűen szeretném már..
2009. jún. 16. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Várjál még, mert nagyon szegényes lesz a szexuális életed...

28/f

2009. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ebben a korban természetes minden tinit érdekel ez a téma és már kiváncsi hogy milyen érzés, ki akarja próbálni :) de ne kapkod el és ha eljön az idő csak azzal feküjd le akit szeretsz is nehogy később megbánd!!
2009. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kíváncsiság semmivel sem jobb indok rá, mint a divat vagy a megfelelési kényszer.
2009. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
szerintem is várj, amíg megtalálod, azt a valakit, aki érdemes lesz erre, és úgy érzed, hogy vele szeretnéd, mert megbízol benne meg szereted, meg stb..ne egy névtelen akárkivel történjen meg egy akármilyen helyen...
2009. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy is.Persze hogy majd a barátomal fogom csinálni..Na azért kiváncsiságból nem feszek le akárkivel..
2009. jún. 16. 23:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen normális. csak még ne kezdj el szexuális életet élni, hidd el, fiatal vagy hozzá. inkább masztizz.
2009. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

minimum 15 éves korodig várj.

Nem irigység meg ilyesmi, de még nem vagy kész rá. Ilyen idősen én is szerettem volna, de még nagyon korai a 15 is.

Türelem.

2009. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

én is 14 voltam mikor elvesztettem!!!és még ma is imádom a sexet!ahogy elképzellek te is olyan kis nimfomán csajszi leszel mint én vagyok....XD!!!!!!!!

20/L

2009. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
lehet énvagyok a konzervatív de sztem a 14-15 az túl fiatal de még a 16 is :S
2009. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a masztizás tényleg nem rossz, mert egyrészt felfedezed magad, ha oda jutsz, tudni fogod, mi a jó neked, másrészt ilyen formán ki is elégíted a kíváncsiságod :) és hidd el, sokmindent nem tudsz még, úh ha utánaolvasgatsz orvosi/felvilágosító egyéb könyvekben, akkor még okosabb leszel. ill. ajánlanám neked az erotikus irodalmat.

nem akarok jönni a szöveggel h még fiatal vagy, de belegondolok h nekem van egy 13 éves húgom és "tini" és "menő" és "divatos", de annyira gyerek még...

nem tudom szokott e maszturbálni, nem is rám tartozik, de ha engem kérdeztek inkább azt csinálja minth lefeküdjön vkivel :S

L.19

2009. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!