Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítettem a szüzességem?!

Elveszítettem a szüzességem?!

Figyelt kérdés

A barátommal 3napot együtt töltöttünk.

Tegnap orálisan kielégítettük egymást,megujazott és hát bepróbálta a kukiját a puncim elejébe.Kb.5-6 cm ment be.Jó volt,nem éreztem fájdalmat.

Amikor a nyelvével eddig kielégített volt rész a nunimba,ahol már fájt.

Ma reggel újra ez volt,orálissex,ujazás,és beljebb ment a nemi szerve.Kb.7 cm bent volt.Ugyanúgy néha ütközész éreztem,de rés is a hártyából kirepedhetett,nem?NEm vérzett,akkor nagy fájdalmat nem éreztem.

Félek,hogy elveszítettem a szüzességem. Még most is tág vagyok.

Hogyan állapíthatom meg,hogy megvan még-e a hártyám?Orvos kizárt lenne.17 múltam.

Köszi


2012. márc. 29. 00:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Az attól függ. Miután a segged felé indult, utána nyugatra vagy keletre folytatta az utat a kis vándor. :-)
2012. márc. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Illuminált ***** válasza:
89%

ha te 17 évesen ennyire ostoba vagy, akkor csak sajnálni tudlak. meg a szüleidet is...

amikor a farkát nyomta be az nem fájt, de amikor a nyelvét, az már igen... hát mekkora nyelve van, mint egy tehénnek???? omg

2012. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
úristen,ha belédnyomták akkor rég nem vagy szűz
2012. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Babánlány ***** válasza:
Na ez a válasz nagyon ott van!!! :)
2012. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!