Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítettem vagy megvan még...

Elveszítettem vagy megvan még a szüzességem?

Figyelt kérdés

Hol helyezkedik el a szűzhátya?

Nyelvvel,újjal átszakítható?Kb.hány cm mélyre kell az ujjat/nyelvet tolni,hogy elszakadjon?

Mi a következménye?



2012. márc. 3. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléred magadnak a nyelveddel? Nem hiszem el!! KÉPET
2012. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos elveszítetted.
2012. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs mélyen, sport közben is elszakad sokaknak, vagy a tampon felhelyezésénél, valakinek vérzik ekkor, valakinek semmi nem történik!
2012. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor veszítetted el, ha járt már benned BRÉ!!!
2012. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általában vérzést okoz, mikor átszakad.
2012. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#3.: Az a nincs mélyen a gyakorlatban annyit jelent, hogy a vaginája bejáratát fogja körül a hímen.


Kérdező: A szűzhártyád méretétől függ, hogy ujjal át tudod-e szakítani. Nyelvvel viszont senki nem fogja neked átszakítani, mert nyelvvel a klitoriszt ingerli az értelmes ember.

2012. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ujjal átszakítható, nyelvel nem. De sportolás közben vagy egyéb fizikai megterhelésre is átszakadhat. Van akinek vérzik van akinek nem.Ez egyéni.

De attól hogy átszakad még szűz maradsz.Az első aktus után számít az ember "nem szűz"-nek.De lehet olyan erős a hártya hogy csak a 2. vagy 3. aktusnál szakad át.És lehet hogy mindegyiknél fánji fog kicsit.

2012. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A szüzesség - ebben a kultúrában - akkor vész el, amikor a fütyi a punciba megy. Irreleváns, hogy átszakadt-e a szűzhártya (van, akinek nem is nőtt).

Sokszor "csak" kitágul az aktus során is, nem szakad el.

Ha elkezdesz belul tapogatni az ujjaddal, megérzed, hogy hol van, ez egyéni lehet. Pl. tampon beleakadhat, én igy észleltem eloszor a hártyát.

2012. márc. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem a klitoriszomat ingerelte csak hanem általában nagyon mélyre benyomja.Ettől átszakadhat ?és a kb. 8-10 cm-s ujjtol?
2012. márc. 4. 20:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Mint írtam, a szűzhártyád gyakorlatilag ott van a bejáratnál, szóval a dolog nem az ujj hosszán múlik, hanem a szélességén és a szűzhártyád méretén. Nyelvvel kétlem, hogy el lehetne szakítani, ahhoz azért elég erősen kéne vele nyomni az ipart.
2012. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!