Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítettem a szüzességem?

Elveszítettem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Anyukám rendszeresen visz a nőgyógyászához vizsgálatra, és a barátom (akiről nem is tudja hogy van) megujjazott.

Átszakadt a szűzhártyám, ha kicsit fájt? Ja és két újjal csinálta, de nem volt elszineződés és vérzés sem.

14 éves vsagyok, kalitkában nevelt, és félek ha megtudja lecsukatja őt, mert ő 19 éves. Valaki segítsen.


2012. febr. 26. 19:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha 14 elmúltál akkor nem csukathatja le, amúgy ettől még szűz vagy. A szűzhártya amúgy sokmindentől átszakadhat, nem feltétlen kell hozzá szexuális együttlét. Lovaglás (lovon), atlétika stb hatására is elszakadhat.
2012. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Te akartad, elmúltál 14, nem hiszem, hogy ebből gond lehet, főleg ha nem mondod meg, hogy kivolt. Bár nem tudom, hogy a 19 év az bajnak számít-e.

Miért visz anyukád mindig?

2012. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
55%

Nem vesztetted el. De az orvos tudja h ujjazás vagy valami volt.

És 5évvel idősebb?? Sok a korotokban ez

2012. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Apaként szétütném a gyerek fejét, ha 19 éves létére egy 14 éves kislánnyal jár. Aztán a kislányét is. :D
2012. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, a legfontosabb, amit tudnod, hogy a szüzességet a nőgyógyász nem tudja megállapítani. A szűzhártya - ahogyan a neve is mutatja - hártyás valami, ami nem csak az első együttlétkor szakadhat át. Aktív sportoláskor is elszakadhat a szűzhártya, de van olyan is, hogy valakinek még az első szex után sem szakad el teljesen a szűzhártyája, csak kitágul.

Tehát az a lényeg, hogy a nőgyógyász nem fogja tudni megállapítani, hogy szűz vagy-e.


Egyébként történjen bármi, amíg egy fiú nem hatol beléd, addig szűz vagy. Függetlenül attól, hogy pettingeltek vagy esetleg aktív sportolás közben átszakad, te szűz vagy, ha a barátod pénisze nem járt benned.

2012. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Ne aggódj. Még szűz vagy! Ha betöltötted a 14-et anyukád nem tud mit csinálni! Amúgy miért visz rendszeresen orvoshoz? Minek még?
2012. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%

Én sem értem, miért hord nőgyógyászhoz.

Amúgy nem csodálom, hogy félt, ha már most egy 19 éves ujjazgat. Annyira nem is kalitka az a kalitka, nemde?

Menj szépen vissza színezgetni.

2012. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kalitka... talán okkal..... de ha nem is okkal (ha nem sejti, miket csinálsz), akkor meg joggal teszi, ezt beláthatnád te is... 14 évesen 19 éves ujjaz.. ejjha.

Amúgy a nőgyógyász nem árulhat be muterodnál.

2012. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A kalitkát azért írom, mert neki a szülei meghaltak sajnos egész kicsi korában, és ő 25 éves koráig azt sem tudta mi-mire való, szó szerint. És első alkalommal terhes lett a legidősebb nővéremmel.

Minket is így nevelt, még 7-8. osztályban is suliba hordta a testvéreimet is, és mind a ketten 17 éves korukra lázadtak ezek ellen, hogy soha-sehová nem engedett-mondván hogy félti őket, mindketten elszöktek, és nem a leghagyományosabb módját választották első alkalomként, hanem a legidősebb konkrétan bosszúbol feküdt le valakivel, csak ezért hogy már ne legyen szűz. Azóta minket is hordott, és kicsit féltem ettől. Amugy lehet hogy korainak tartjátok, de mi másfél éve "járunk" mármint szoktunk talizni-moziba járunk, néha elmegünk kirándulni, és egyéb tök normális programok, viszont a korom miatt nem akart komolyabbat. Én viszont nagyon szeretem, és hát nem ő kezdeményezett, és nem is ment ennél tovább éppen ezért. Anyut nagyon prűden nevelték a két nővérem már régen elköltözött, és élik boldog életüket, én rajtam meg mindazt próbálja levezetni, aamit rajtuk nem tud. Nekem konkrétan kikötötte hogy 20 alatt mégcsak scsókolózni se merjek, mert kitekeri a nyakamat. Viszont én épp az elentéte vagyok a tesoimnak.

2012. febr. 27. 07:15
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Kis taknyos vagy,neked nem való még pasi nem hogy ujjazás,meg szex.Gratulálok még sme sikerült jól az a nevelés.A barátod meg aztán arcon köphetné magát,hogy egy 14 éves kislánnyal jár..
2012. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!