Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítettem a szüzességem?

Elveszítettem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Anyukám rendszeresen visz a nőgyógyászához vizsgálatra, és a barátom (akiről nem is tudja hogy van) megujjazott.

Átszakadt a szűzhártyám, ha kicsit fájt? Ja és két újjal csinálta, de nem volt elszineződés és vérzés sem.

14 éves vsagyok, kalitkában nevelt, és félek ha megtudja lecsukatja őt, mert ő 19 éves. Valaki segítsen.


2012. febr. 26. 19:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Anyád mindent megtett (a maga módján), hogy ne olyan légy, amilyen most vagy...

Szégyellhetnéd magad.

2012. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

mégegyszer köszönöm a válaszokat.

Nem kioktatást kértem, csupán felvilágosítást.

Nem nevezném magam taknyos 14-évesnek. Mivel az első és legfontosabb számomra a tanulás. Eredményeim ezt tükrözik is, és még a korombelieknél is komolyabb vagyok. Két nyelvet beszélek folyékonyan, táncra járok, és a tanulmányi átlagom 4.6 szerintem ez efektív nem egy taknyos kislány tükörképe.

Egyetlen bajom van, az hogy örökké négy fal közé zárva éltem, és elegem lett, de semmi meggondolatlant nem tettem és nem is fogok életemben.

2012. febr. 27. 11:30
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a kedvencem, ha valaki szerint a jó tanulmányi átlag egyenlő azzal, hogy az illető erkölcsös és jó ember... Pedig ez nagyon nincs így.
2012. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
attól,hogy jól tanulsz erkölcsileg,emberileg,lehetsz nulla nem beszélve az intelligencia szintedről,szóval azzal,hogy takarózol a tanulmányi átlagoddal,még mindig egy kislány maradsz,ha neked ez nem meggondolatlan akkor el vagy tévedve,14 évesen nem tudom mit pattogsz,ennyi idősen nem is kell mást csinálni,mint tanulni,nem kell bulikba stb eljárkálni,ha azt hiszed attól leszel érett és felnőtt,mert jól tanulsz nagyon tévedsz.
2012. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hozzáteszem,minden tini úgy gondolja komolyabb és érettebb a többinél,pont a hozzászólásodból látszik mennyire kislány vagy még,aki tényleg érett,és felnőtt nem hangoztatja folyton,hogy ő nem az..
2012. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*ő az
2012. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
51%
Na figyelj! Egyáltalán ne hallgass azokra, akik leszidnak. Nem tudják milyen így élni, valószínűleg nem is fogják tapasztalni. Az írásstílusodból és a gondolataidból ítélve nagyon nem vagy buta. Nekem 14 évesen volt 19 éves barátom, és nem bántam meg semmit. Mert agyilag voltam olyan szinten, akár hiszik, akár nem, hogy tudtam mit csinálok. Nem feküdtünk le pedig 1,5 évig voltunk együtt. Igen, megujjazott engem is, mikor 14 voltam. És most se bánom. Nem ribanc valaki attól, hogy 14 évesen pettingel. A mai lányok korábban érnek, és igenis vannak olyanok akiknek az értelmi szintje nem egyenlő a bulizós tinik*rvákéval. Lehet rendes srác is az a 19 éves. Talán nem kellene ennyire skatulyában élni, és észrevenni, hogy igenis halad a fiatalság. Ezalatt természetesen nem azt értem hogy feküdjön le mindenk 14 éves csak meg ujjazzák meg, hanem hogy aki értelmileg tényleg érett, az nem fogja később megbánni. lehet nyugodtan fikázni! Ha szereted, kicsi dolgokat engedj, de ne feküdj még le vele SEMMIKÉPP!
2012. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nem arról van szó,hogy buta,kedves utolsó hanem hogy éretlen,olvasd el a hozzászólását,úgy gondolja mivel jó a tanulmányi eredménye akkor ő már nem kislány..mi arról beszéltünk,hogy 14 évesen ez sok..és nem érnek egyátalán korábban a mai lányok,csak mindenhonnan a szex folyik,és már csinálják eszetlenül,egyre korábban,attól,hogy valaki a szexszel foglalkozik még nem jelenti hogy érett..
2012. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Az érettséget nem kifejezettena az eredményeimre értem, hanem a gondolkodás módomra. Azzal csak arra céloztam hogy nem egy csavargós-elribancult lány vagyok, igenis vannak életcéljaim, nem úgy mint sok velem egykorúnak. Sőt nem csak álmodozom, hogy húha-majd ijen munkám lessz, meg olyan, hanem szépen lépésről veszem mik azok a tanulmányok, melyekkel a legkiterjedtebben lehetne dolgozni, és szívesen csinálnám is, mert ügye a végzettségi és iskolázottsági szint is egy életre szól.

17:48-nak:

Mindeggy, megnyugtató amit írtál, köszönöm a segítséget. Mindenesetre mi komolyan érezzük a súlyát a kapcsolatunknak és még egy ideig úgy döntöttünk, hogy nem avatunk be senkit, de a vágy már egyre erősebb- ez ellen nem tudok mit tenni. Szerintem a ha valóban várt eddig, akkor nem csak azért van velem mert még "friss hús" vagyok. És komoly szándékai és gondolkodása van mind a kettőnknek.

2012. febr. 27. 18:56
 20/20 anonim válasza:
Lehet :) És én is büszke vagyok a tanulmányi eredményeimre, és szexuális életet is élek... akkor már egy önimádó r*banc vagyok? szerintem sokan csak egyszerűen rossz következtetést vonnak le.
2012. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!