Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítettem vagy megvan még...

Elveszítettem vagy megvan még a szüzességem?

Figyelt kérdés

Hol helyezkedik el a szűzhátya?

Nyelvvel,újjal átszakítható?Kb.hány cm mélyre kell az ujjat/nyelvet tolni,hogy elszakadjon?

Mi a következménye?



2012. márc. 3. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A nyelv nem olyan kemény, az ujj meg nem olyan vastag, hogy elszakadjon tőle. Nem tudjuk, eleve nőtt-e Neked szűzhártyád egyáltalán, és ha van, akkor középen vagy oldalt lyukas-e, vagy milyen alakja van. Ha csak egy félhold alakú redő a hüvelyfalon, akkor még a szülésig is eljuthatsz sértetlen szűzhártyával. Miért olyan fontos kérdés ez Neked?
2012. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mau, szerintem egyéni, hogy milyen mélyen van. Én magamon a bejáratnál semmi ilyet nem láttam soha, beljebb viszont (kb 3 cm-re a nyilastol) hatarozottan van egy masszív bőrredő.
2012. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek a megállapításához szemrevételezésre és egy személyes konzultációra invitálnálak a lakásomra:)
2012. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!