Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy elégítsem ki magam...

Hogy elégítsem ki magam anelkul hogy elveszteném a szuzességem?

Figyelt kérdés
Gyakran vannak perverz fantaziáim,szoktam simogatni magam,a puncimhoz érni,de ki szeretnek elegulni
2009. jún. 9. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha maszturbálsz akkor még nem veszted el a szüzességed, hány éves vagy?
2009. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
engem is érdekel ez a kérdés!
2009. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Jaj, hát nem csak úgy lehet kielégülni,hogy bedugsz valamit! Simogasd a csiklódat. Magadtól rá fogsz jönni, milyen erősen és milyen tempóban jó neked, és úgy lesz orgazmusod is! És attól nem szakad át a szűzhártyád sem, mivel nem hatolsz a hüvelyedbe.
2009. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Sokkal nehezebb úgy kielégítened magad, h elveszítsd.

Nem rossz az, nem kell szégyellni.

Ne csak hozzáérj, simogasd is a csikódat. Ha már elég nedves, 1 ujjal be is nyúlhatsz.

2009. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szoktam simogatni a mellbimboimat is,de akkor mindig egy olyan erzes jon "hogy ez keves" ,és inkább abbahagyom mert csak nagyobb lesz a vágy az igazi szexre
2009. jún. 9. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
De olyankor ne hagyd abba! :) Hanem folytasd lentebb a simogatást. Jó lesz,meglátod, amíg nem jön el a szex ideje és a megfelelő partner, sok örömet lelhetsz magadban is, és felfedezed a testedet, és hogy mi a jó neked!
2009. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sok hasonlo intrnetes tanácsadó honlapon vagyok fenn,és sok helyen látom,hogy egyeseknek ilyenkor még egy ujjuk is befér anélkul,hogy elvesztenék a szuzességuket.Én még a tanpont se merem használni,pedig kismillió helyen láttam,hogy nem szakitja át a szuzhártyát,de egy tudatalatti félelem megállit.
2009. jún. 9. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

nem tom hány éves vagy.de nyugi elvileg a tampontól nem lyukad ki a szűzhártyád.Am meg a szüzességed nem tod elvenni.Tod azt akkor veszted el ha lefekszel vkivel vagyis pénisz kerül a hüvelyedbe.

jah és sztem ha már úgy érzed h ki kell elégíteni magad akk nyugodtan juttasd el magad az élvezetekig.Nem muszály épp megujjazni magad(én pl. ha magam ujjazom akk sosem meek el de ha baátom akk mindig bár mostanába kb. fél éve nem votl szükségem a saját kezemre :-) )elég ha a csiklódat simogatod és egyre gyorsabban és erőteljesebben sztem marha jó érzés.próbáld ki

pusy

2009. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy lány akkor veszti el a szüzességét ha pénisz hatol a hüvelyébe (fütyi )!
2009. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megerősítem. Egy lány akkor veszíti el a szüözességét, ha a hüvelyébe behatolt egy férfi pénisze. A saját ujjad, tampon, a nőgyógyász ujja, tükre, fakanál nyele, répa, banán stb mind nem számít.


A hüvelyedbe ne is nagyon nyúlkálj, csak alaposan megmosott kézzel. Kielégíteni sem ott kell magadat, hanem a csiklódon. ha az interneten idáig eltaláltál, akkor a csiklót is meg fogod találni. Addig egy kis segítség: ahol a kisajkak felül találkoznak, ott egy kb babszemnyi kiemelkedés, ami nagyon érzékeny.

2009. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!