Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg igaz hogy az első...

Tényleg igaz hogy az első szex fáj a fiúknak is?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 22:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nem.. :)
2012. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
:D Ezt meg ki mondta neked?
2012. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány kilós a tyúk, és hogy ő van-e felül.
2012. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha 25 centis a szerszámod, akkor fájhat. És nem csak az első, hanem a második is és a harmadik is. Egészen addig, míg ki nem tapasztalod, hogy mit nem kell erőltetni...

Amúgy normál esetben nem fog fájni. Butaság. Bár, ha fityma szűkületed van, mert nem kezelték kiskorodban.. Akkor az lehet huha lesz, de hát ez sem normál eset.

2012. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem igazán értem, hogy nekünk mégis mi fályna :D nektek szakad el a szűzhártya,nekem max a fityma fék ha akkora a veretés,de ilyenről sem hallottam még :D
2012. febr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
elözö: viszont nekem a helyesírásod eléggé fáJ
2012. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hátha , miattad abba kell hagyni orgazmus előtt az fáj nem akarlak csicskáztatni ,de akkor minimum egy kézi munka , mert a férfi nagyon nehezen viseli , az orgazmus nélküliséget .
2012. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sasmaskara válasza:

Ha nem egy borzot vagy egy szecskavágót akarsz megrakni akkor elvileg nem fáj, de az ostoros grufti-ribancokkal is vigyázni kell ! Vietnámban a helyi nők azzal álltak bosszút az amerikai katonákon, hogy feldugtak maguknak egy csuprot, amiben egy borotvapengét helyeztek el,és ugy csábították el a mit sem sejtő katonákat. Kegyetlen dolog lehetett, és volt közöttük olyan, akinek az volt az első !

Nem hiszem hogy bárki is szeretett volna a helyükben lenni ! NA NEKIK FÁJT ! Az ilyet kerüld el ! Amúgy nem fáj, SŐT !

2012. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A srácnak is fájhat - a szíve, ha kidobja a csaj szex után. ;)
2012. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!