Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szex előtt állok 19 N...

Az első szex előtt állok 19 N nagyon fog fájni mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Lekváros buktát, mert azt szeretem.
2012. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire rágörcsölsz akkor fejben nem értél meg meg ilyen dolgokra...
2012. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bozontosborz válasza:
100%
nem tudom mi a szart görcsöltök ezeken állandóan annyit. saját magadnak rontod el előre az egészet. ha félsz tőle ne csináld még. ha meg szeretnéd, akkor ne aggódj, minden menni fog magától akkor amikor kell.
2012. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
19 évesen veszítettem el én is,egyátalán nem féltem,nem foglalkoztam ilyennek fáj-e,vérzik-e,belehalok-e,izgatott voltam,kíváncsi,egyszerűen szerelmesek voltunk,vagyunk,és képzeld nagyon jó volt,nagyon kicsit fájt,de annyira élvezetem,hogy pár másodpernyi fájdalom volt és kész 22L
2012. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Nyugodj meg. Ha úgy érzed, hogy még nem állsz rá készen, akkor beszéld meg a barátoddal, biztos vagyok benne, hogy megfogja érteni. Semmit nem kell elsietni. :)

Mikor meg már tényleg ott leszel, akkor úgyse arra fogsz gondolni, hogy basszus fájni fog e, vagy most mi lesz.

Hanem átadod magad az érzéseknek, a vágynak. Ha jól csináljátok, akkor annyira fel leszel izgulva, hogy már azt fogod várni, hogy mikor rakja be... :) 19/L

2012. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez más mindenkinek. Van akinek nagyon fáj, van akinek nem annyira, van akinek nagyon vérzik, van akinek semennyire... amúgy 19 évesen még javában lány vagy, nem kéne nőt írni:P
2012. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki szétstresszeli az agyát ezen, meg hogy valaki még nem érett erre, az két külön dolog. 19 évesen nem olyan biztos, hogy még éretlen vagy hozzá...

Ha félős típus vagy, várhatsz akármeddig, félni fogsz akkor is, ha őrülten kívánod.

A félelmedet próbáld inkább legyőzni és a többi menni fog. Gyengédség, türelem, síkosító.

2012. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Különben sokkal fájdalmasabb dolgokat is kibírnak emberek. Az elsőn túl kell esni, a többi egyre jobb lesz és a végén szuper lesz majd. De ha az elsőt nem mered meglépni, elesel az összes többi szex gyönyöreitől, megéri?

Ezt azért írom, mert volt olyan szűz barátnőm, aki megkérdezte, hogy mi értelme olyat tennie, ami fájni fog valamennyire legalábbis? Hát azért, amit írtam.

2012. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Túl kell esni.. :D ez azért vicces, olyan mintha kötelező lenne szexelni :D Nem fog fájni, annyira, ha kellőképpen fel vagy izgulva és a párod nem egy vadállat, akkor nem fog.
2012. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tegyél egy fakanalat a szádba, ha sikítani kell, arra majd jól ráharaphatsz:DD
2012. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!