Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szex előtt állok 19 N...

Az első szex előtt állok 19 N nagyon fog fájni mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves 10. válaszoló, kérlek ne forgasd ki a szavaim, én nem azt írtam, hogy kötelező szexelni. A szex egy jó és kellemes tevékenység, főleg szerelemmel társulva, de az első szex gyakran kicsit fáj, később viszont már nem. Ilyen értelemben tehát tényleg túl kell esni az elsőn, hogy aztán jöhessenek azok az alkalmak, mikor már 100%-osan jó lesz. Az első szextől még ne várja senki a tökéletes harmóniát, erre próbáltam célozni.


Persze ezt sem kötelező, de aki fél az elsőtől és ezért nem szexel, az örökre szűz marad, ez is tény...

2012. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az első szex normális körülmények között nem fájdalmas! Ez tévhit! És azoknak az élményeiből táplálkozik, akik a mesék hallatán félve, szorongva várták az eseményt és ezért a hüvelyük akaratlanul is összehúzódik és száraz marad!

Ilyen körülmények között persze, hogy fáj!

Normális, ha felszabadult biztonságérzettel tudsz a dologhoz állni és csak akkor kerül sor a dologra, amikor már erős erotikus vágyat érzel és lehetőleg orgazmus közeli állapotban vagy (pl. orális kényeztetés következtében.)Ekkor a hüvely alkalmas arra, hogy könnyedén befogadja a hímvesszőt és erősen nedves!

2012. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz nagyon tetszett , mintha valami orvosi lexikont olvastam volna :)

Fogalmazhatunk ugy is, hogy élvezetböl kell szexelni,nem azért mert valaki elvárja töled és lehetöleg nem valami tapasztalatlan vadbar0mmal kellene elveszteni a szüzességedet.

Igy érthetöbb, nem ?

2012. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Figyelj, én 12 volltam amikor elvesztettem a szüzességem, jó buli volt csak beteg lettem asszem az volt a neve a betegséééééégggggggggnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkkk,hogyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.................................................................................................hmhhhhmhmhmhmhmhmhmhmhmhmmhmhhmhmhmhmhmhmhmhmhmhmhmhmhmhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhm NÁTHA .A doki viszont azt mondta ,hogy nem sok köze vana sex-hez .
2012. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!