Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolsz egy 20 éves szűz...

Mit gondolsz egy 20 éves szűz srácról?

Figyelt kérdés

Tényleg lehet valami "gáz" ezekben a srácokban?

Ő azt mondta, hogy még nem találta meg a megfelelő lányt. Sokszor pettingelt, de még szűz.


Vajon ezzel a sráccal is lehet valami nagy gond, vagy tényleg várhat a legmegfelelőbb lányra?


2012. jan. 29. 16:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Aki 20 évesen még szűz, ráadásul azt hazudja, hogy vár még a megfelelő lányra, az vagy hülye, vagy hazudik.

Egyszerűen senki nem akart lefeküdni vele. Ennyi.

Egy 18-20 éves srác nem a megfelelő lányra vár, hanem bárkire, aki hajlandó végre lefeküdni vele.

Nyomi lehet, vagy még abban is hazudott, hogy pettingelt már. Szerinte, nőt még nem látott közelről...

2012. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hát tévedsz :) Baromi jól csinálja, kicsit sem félénk, semmi baj nincs vele. Sőt, eddig szerintem ő tud a legjobban kielégíteni. És még mindig nem a farka irányítja ;)
2012. jan. 30. 14:39
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak tudnám miért olyan hatalmas dolog, hogy szűz. Legalább vannak normálisabb emberek, akiknek nem a tömeg idiotizmusa fontosabb a saját maga elvénél. Mi lesz pár év múlva? Már egy 10 éves lány is ciki lesz, hogy ha szűz? El van b@szva ez a társadalom.
2012. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Te ostoba! Ha egyszer hamarosan elveszíti veled, akkor miért kell ilyen hülye kérdést feltenni??
2012. jan. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok szintén "ártatlan". Tudtommal nem vagyok defektes csak önbizalomhiányos. Sose volt semmi még csók se. Mondjuk már kezdek lemondani róla mert nem fog összejönni. Inkább a majdani megélhetésemre koncentrálok. Attól, hogy valaki szűz még nincs vele semmi baj akárhány éves az illető. Nem ez határozza meg főképp az ember személyiségét szerintem.
2012. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!