Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolsz egy 20 éves szűz...

Mit gondolsz egy 20 éves szűz srácról?

Figyelt kérdés

Tényleg lehet valami "gáz" ezekben a srácokban?

Ő azt mondta, hogy még nem találta meg a megfelelő lányt. Sokszor pettingelt, de még szűz.


Vajon ezzel a sráccal is lehet valami nagy gond, vagy tényleg várhat a legmegfelelőbb lányra?


2012. jan. 29. 16:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Hogy mit gondolok magamról? Egy intelligens, nagylelkű, becsületes és jó ember vagyok. Kb. ezt.
2012. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:

mit gondoljak róla? nem is ismerem.


nem azt kell nézni hogy mit csinál.. hanem hogy MIÉRT csinálja.

2012. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%

nem törvényszerű hogy mindenki 12-13 évesen veszítse el. Nem mindenki találja meg a megfelelő személyt már a középsuli elején pl.! Ha eljön az a lány aki méltó arra hogy ezzel a sráccal legyen, ő nem csak a szüzességét veszi el, hanem a szívét is neki adja

20/L

2012. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Na és ha kanos? Én is kanos voltam, de nem vagyok egy állat, hogy akkor nekiálljak ész nélkül kefélni. 19 éves koromban volt az első csók, 20 évesen pettingeltem, de még mindig szűz vagyok így 21 évesen. Az ok? Nem tudom... lehet, hogy ronda vagyok, bár szerintem csak átlagos. Nem járok bulikba, nem vagyok menő, nem szeretem másokra erőltetni a társaságom, így nincs sok ismerősöm, haveri köröm, amely révén lányokkal ismerkedhetnék. Ebből adódóan nehéz társat találnom.

21/F

2012. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
szerintem nem gáz. én sem siettem el a korosztályomhoz képest. 17voltam az elsőnél, holott az összes haverom már túl volt 2-3csajon is (még a nálam fiatalabb haverok is némelyik xD ). na és nincs ebből semmi.
2012. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
83%

20/L-nél a pont.

Amúgy meg lehet, hogy egy kis önbizalomhiány van a dologban.

2012. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nagyon jóképű srác, nincsenek gátlásai, tényleg álompasi. A méretével is meg van elégedve. Őt nem a farka irányítja, ezt kb 3 hete mondta nekem..
2012. jan. 29. 16:30
 8/25 anonim ***** válasza:

az a lényeg h ha szexelni vágysz, akkor miért ne? persze nem kell 14 évesen de 20 évig csak...

értem h nem élete szerelmével, de hát..annyira nem töri meg a kis fiú lelkét ha megteszi, azt hiszem :)

2012. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Hát akkor már tudod is a választ a kérdésedre. Sztm ez nem ciki, de ha őt zavarja ne reklámozza! Ez a baj, hogy a nők mindig általánosítják a férfiakat hogy mindegyik csak AZT akarja, olyan elképzelhetetlen hogy valakinek nem ez az első? :D azért a legtöbb pasinak vannak érzései.

az előző 20/L

2012. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
jó hát akkor problem? van ilyen ember is.
2012. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!