Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és orális szex...

Szűz vagyok, és orális szex közben nem tudok elmenni, ez miért van?

Figyelt kérdés
Másodszorra próbált orálisan kielégíteni a barátnőm, de sikertelenül. Élvezem, csak egyszerűen egy idő után lelankad. Mit kellene tenni? Őt is zavarja hogy nem tud kielégíteni...
2012. jan. 28. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pedig lehet hogy az ö hibája. söt.. járjon utána milyn trükkök vannak még a mezei szo*áson kívül
2012. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mennyire tapasztalt a barátnőd? hány sráccal volt?

mert ha kezdő, akkor lehet, h ő csinálja rosszul..

2012. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még csak egy sráccal, és mondta hogy ő ebben annyira nem jó... De akkor sem értem :S Magamat ismerve azthittem rögtön elmegyek, erre mégsem :/
2012. jan. 28. 12:05
 4/13 horrendas ambages ca válasza:
Csinálja gyorsabban,meg megkell találni biztos az erogén zónát,majd ahogy idősödtök nemlessz gáz,szóval tapasztalak lessz nyugi!
2012. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nyugodt vagyok, csak... Nem akarom hogy azt higyje hogy nem élvezem, vagy hogy nem izgat fel. :/ Valami tanácsot esetleg tudtok adni?
2012. jan. 28. 18:22
 6/13 horrendas ambages ca válasza:
Mondom én ezt tudom tanácsolni,hogy talán túl lassan csinálja ezért nem élvezed,talán több mélytorok =D.Első néhány szexpartneremmel én abszolút nem élveztem a szexet se,gondolkodtam is,mondom ennyi a szex? Aztán meglett a megfelelő partner és a többi már történelem.
2012. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Neeeemnemnem, tuti nem a partnerrel van gond:D Lehet a módszerével, de kizárt hogy a partnerrel. Imádom, és szerelmes vagyok :) Ha csak rá gondolok már attól is képes vagyok beindulni, szóval szerintem csak tapasztalatlan.
2012. jan. 28. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Hasonló probléma, szóval várom én is a válaszokat. Szerintem egy részről csinálhatná jobban is, másrészről rágörcsölsz/görcsölök és azért nem megy.
2012. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a barátommal elsők voltunk egymásnak=) persze elképesztően izgatott szex nem volt köztünk. azt hittem nem kívánja a szexet. hát gondoltam akkor is kicsalogatom én azt a vágyat valahonnan, hát szájjal indultam kalandozni.

fel sem tudtam fogni mi történik legelőször hagyta magát, bár sokáig tartott, de elélvezett. aztán utána kb fél évig semmi. sokat próbálkoztam de mindig leállított, volt hogy szabályosan kipattant az ágyból. én meg csak néztem és nem értettem semmit. gondoltam rákérdezek: "kicsim, ennyire szarul csinálom? szólj hogy mit hogyan, szeretném hogy neked jó legyen!" de hosszú ideig nem hagyta magát. én meg minden alkalommal hazamentem és elkezdtem neten keresgélni vagy más forrásokból, hogy elsajátítsak pár dolgot, hogy a végén ne is tudjon elszállni rólam, annyira akarjon. a végén összejött. annyira kívánja. csak az a gond hogy annyi visszautasítást kaptam, hogy én már nem is kívánom őt. meg hát nem is figyel rám az ágyban nem illünk össze úgy érzem.

2012. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gond nekem is. Azt mondja, imádja fogdosni és nyalogatni, de nagyon gyengén és lassan csinálja, alig érzem, aztán csak kókadozok, ő meg bénának tartja magát. Mondom neki, hogy kicsit kapcsoljon rá, és mindjárt ügyesebbnek fog tűnni, de nem. De türelmes vagyok, még az elején vagyunk.
2012. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!