Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy ne fájjon a...

Mit tegyek, hogy ne fájjon a barátnőmnek az első alkalom?

Figyelt kérdés
Neki és nekem is ez lenne az első.. szóval teljesen tapasztalatlanok vagyunk.. hogy csináljam, hogy Ő is élvezze, vagy legalább ne fájjon neki annyira..? :O (egy fiú.)
2012. jan. 29. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
izgasd fel rendesen, hosszú előjáték, csókolózás, simogatás, ha már jó nedves akkor tedd be csak neki
2012. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszhoz még azt is hozzátenném, hogy a lányra is figyelj, ne csak magadra.
2012. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
44%
Szépen lassan érzékien csináld neki, hogy mind kettőtöket el öntse a gyönyőr. :) Bazz mint egy szexológus mondta volna... xDD
2012. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
attól függ hány évesek vagytok?!
2012. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
persze, hogy figyelnék rá..:) mert szeretem.... amúgy a lány 16 éves.. pár hónap és 17 lesz..
2012. jan. 29. 12:59
 6/13 anonim válasza:
Nah lényeg az hogy szereted, így akkor minden jól fog menni. Szerintem jó lesz mindkettőtöknek. ;)
2012. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Izgasd fel rendesen, úgy hogy rendesen nedves legyen és vágyra éhes, én ajánlom az orális szexet is, meg szerintem barátnőd is élvezné, és amikor látod rendesen felizgult, akkor érzékien csináld neki, így nem fog neki annyira fájni, mert a testi gyönyör erősebb lesz, a lényeg, hogy nem csinálod neki majd durván így biztosan nem fogja a hátadat kikarmolni szegényke.:D Miszionárius pózban legyetek, ő legyen alul és így könnyebben átesik ő is rajta, és úgy a legkönnyebb. De a gyengédséget és érzéki lassabb mozdulatokat ne feledd, ha azt teszed, akkor nem fog neki annyira fájni. :) Aztán hidd el mindkettőtöknek tetszeni fog, élvezitek az együttlétet. ;) NE FELEJTSETEK EL VÉDEKEZNI!! :) 26/l
2012. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanácsokat!!:D
2012. jan. 29. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
küld át hozzám bejáratom neked már nem is kell bajlódnod
2012. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jokaieleg válasza:

Nekem nagyon sokban segített-sőt izgat azóta is-mikor belesuttogta a fülembe,hogy "Lazulj el Bébi!" "Élvezz engem!"


mi 3 hónaposak voltunk az elsőnél. Ő már nem volt szűz,én még igen! Vigyázott rám,szeretett,odafigyelt Rám,és fantasztikus volt.

Azóta sem tudunk leállni.;)

L.

2012. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!