Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek csak mondta?

Szerintetek csak mondta?

Figyelt kérdés
egy 14 éves srác vagyok, már lassan 5hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, ő 7 hónappal idősebb. És mindent megbeszélünk egymással, nagyon megbízunk egymásban. Már párszor előhoztuk ezt a témát, és beszéltünk is róla. Ő aztmondta a legelején még, hogy még 4-5-6 évig nem akarja(elveszíteni). 15 éves lesz márciusban. Aztán mióta így már eléggé összemelegedtünk (ágyban pl mikor rám fekszik simogatom a popsiját, van hogy gatyán belül is közben meg csókolózunk. Őszinte leszek lehet hogy ciki, de egyszer el is mentem miközbe bugyiban simogattam és fel le nyomtam magamon.) És ezek után mikor felhoztuk ismét a témát, már aztmondta idézem: " Melletted úgysem fogom addig bírni". és most aztmondta 16-17 évesen. Szerintetek? Hogy fogja bírni és meddig? Én szeretném megvárni amíg ő akarja, bár elég nehéz mert gyönyörű lány. Normális válaszokat, légyszíves.

2012. jan. 5. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, teljesen mind egy nem? Várj amíg tuti biztosak nem vagytok a dologban. ennyi. sőt még utána is várhattok..

14-15 évesen szerintem nagyon ráérsz. élvezzétek ki az ártatlan érintéseket..:D nem fogsz belehalni egy kis önmegtartóztatásba

2012. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dehogy nem arról van szó. csak kíváncsi vagyok.:)
2012. jan. 5. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked, akkor tarts ki mellette és addig is halmozd el csókokkal, pettinggel.
2012. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én várnék 16éves korig minimum, ne kapkodjátok el! Sokan megtették ennyi idősen de megbánták :(
2012. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat. Petting? azaz? :)
2012. jan. 6. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Előjáték, amikor az úja(i)ddal vagy a nyelveddel izgatjátok egymást nemi szervét, de ha nem tudod mi az akkor még fiatalok vagytok. Ne akarjatok túlesni rajta minél előbb, mert nem fog maradni szexuális élmény 20felett, ami elég kiábrándító tud majd lenni. :)
2012. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja értem:)
2012. jan. 9. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!