Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom. Milyen lesz...

Első alkalom. Milyen lesz nekem, milyen lesz NEKI? F/17

Figyelt kérdés

Kicsit izgulok, mert barátnőmmel most jutottunk el odáig. Azt tudom, hogy fájni fog neki,de.....

Például mennyire fog vérezni?nagyon, vagy csak kicsit???


2012. jan. 23. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Keményen, patakokban. De fogjátok fel egy tálba és utána hagymával süssétek ki.
2012. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
hát nekem nagyom jó volt az első :) !! barátnőmnek is nagyon bejött és nem volt semmi vér és nem fájt neki nagyon :) (pedig nincs oda lent méretügyi probléma)
2012. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

nem is biztos, hogy fájni fog neki, sőt! nekem pl nem fájt, mert olyan nedves voltam, hogy csuda:) a lényeg, hogy nagyon sokáig izgasd, puszilgasd, mindent vess be, felejtse el a körülöttetek lévő dolgokat, és csak a szexre koncentráljon, te pedig figyelj oda, hogy mindent élvezzen. neked nagyon jó lesz, azt lefogadom :) és ha mindent jól csinálsz, neki is :) sok sikert!

ja és a vérzést nem tudom, az mindenkinél más, nekem nem is közbe volt, hanem másnap kb 1, max 2 csepp, és nem fájt

2012. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit fog vérezni valószínűleg. Én a második és a harmadik alkalom után véreztem, negyediknél már nem. (Az elsőnél nem sikerült teljesen betenni. :S )
2012. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor csináltuk neki egyáltalán nem vérzett, és azt mondta nem is igazán fájt, amikor meg 1 picit igen azt meg élvezte :D, vér nem volt...


Mi úgy csináltuk, hogy filmeztünk majd "rátértünk" a dolgokra, leöltöztettük egymást ölembe ült (fehérneműk fent voltak) csók, mellét, nyakát kényesztettem kicsit.

Mjad vagy 10 perc múlva levettem róla a "maradékot" is. és először szájjal, majd ujjal elégítettem ki.


Aztán, ő kényeztetett engem. Majd én is elmentem. Eddig kb 45perc a történet. Elmentünk zuhanyozni, ott is izgattam lent :) Majd vissza a szobába ahol úgy éreztük nem bírunk már magunkkal, gumit fel és megtörtént...(persze előtte, kifelé a fürdőből se tétlenkedett a kezem :P) Mi misszionáriusba kezdtük el, majd lovagló. kb 45percig csináltuk ezt is, mert csak ennyi időnk volt... :/ Ő vagy 3szor ment el, én "csak" 1szer. :)



Ezt igazából csak azért írtam le, hogy ha jól csináljátok, vágytok az egészre akkor nem lesz probléma... annyi még, hogy gumit nem elfelejteni, meg legyen az egész ház üres... sokkal egyszerűbb feloldódni, hogy nem kell minden zajra azt gondolni, hogy lehet ránk nyitnak.


Egy veled egyidős fiú

2012. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!