Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves fiú vagyok és még nem...

18 éves fiú vagyok és még nem csókolóztam, akkor én már kimaradtam?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szűz tiniribivel....
2012. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
minnél előbb ,mert terhes is lehetsz
2012. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

hát nem maradtál még ki nagyon semmiből...de azért nem ártana keress egy barátnőt. egyébként, hogy hogy még nem volt csajod? válogatós vagy? vagy sose kerested? vagy csúnya vagy? (csak kíváncsiság, persze nem muszáj válaszolni)


16/L

2012. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szandra87 válasza:
Ez aranyos kérdés volt :) Nem maradtál ki semmiből, még fiatal vagy, sokminden van még előtted, többek között a csókolózás is. Majd annak is eljön az ideje.
2012. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok és szintén nekem se volt semmi, de engem annyira már nem érdekel ez a kérdés. Sztem te se rágódj rajta ha lesz majd alkalom akkor lesz ha nem abba meg nem fogsz belehalni.
2012. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is 18 évesem csókolóztam először , sőt és hát jött utána a többi is , amit most nem részletezek.. és a ráadás,hogy mindez 2 nálam érettebb nővel történt akik mellesleg k*va jól is néztek ki, és rohadtul nem volt eltervezve az egész csak egyszerűen így alakult. A tanulság : bármikor megtörténhet , nem kell erőltetni , lehet a legabszurdabb szituációban fog megtörténni. Egyébként azóta már megházasodtam és több nővel voltam együtt , de ez az első élmény azóta is nagyon bennem van.


Sok sikert!


31/F

2012. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!