Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek ha valaki 20 as éveiben vesziti el a szűzességét?

Figyelt kérdés

egy pszihiátertől hallottam egyszer hogy késöbb súlyos következményei lehetnek!

mégis mire gondolhatot?


2012. jan. 17. 00:32
1 2
 11/18 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
34%

A "normális" odaadó férfiak 90%-a b*zi...

A nők mondják, hogy a normális helyes kedves stb stb pasikat keresik de a nagy részük azonnal megcsal vagy elhagy egy vagány menő rosszfiúért...Itt is érvényes,h hogy a domináns hím viszi a nőt...20 évesen...vagy nyápic vagy, vagy impotens...

2012. jan. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs milyen tapasztalataitok vannak a nőkkel,de azt tudom,hogy én csak arra a bizonyos normális és odaadó pasira vágyakozom,mivel általában csakis a b*nkó,s*ggfej "rosszfiúk" találnak meg,akik pár hétre megfelelnek,de hosszútávra nem.Szóval ha Ti nem csak megdugni és utána dobni akarjátok a nőt,hanem hosszabb távra terveztek,akkor nagyobb esélyetek van,mint a s*ggfejeknek,véleményem szerint...
2012. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Amit írtál helytálló abban a 10%-os rétegben (ezek szerint te is ebbe tartozol). A nők 90%-nál viszont nem.
2012. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért te ismered a nők 100%-át,hogy ilyen biztos következtetésre jutottál?:)
2012. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem, viszont minden oldalról olyan információkat kapok/szerzek/látok amik alátámasztják ezt a becslést.
2012. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát jobb,mint annak aki 13 évesen veszti el....Mi baj a 20as évekkel,miért mikor kell?40 évesen?Ugyan már
2012. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátaid/ismerőseid hasonlóak hozzád,akkor nem csodálkozom az elkeserítő eredményeken.Szerintem változtass a hozzáállásodon,mert a b*nkók jók pár éjszakára,ezzel szemben az olyan-elnézést- töketlen alakok,mint te semmire se jók.Inkább légy normális és rendes,de tényleg legyél az és ne csak azt gondold magadról,hogy az vagy,mert akkor ne csodálkozz a kudarcokon.
2012. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megnöveli az agykéregsorvadás esélyét, és az illető hülyeségeket fog kérdezni.
2012. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!