Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy osztálytársam nem szűz...

Egy osztálytársam nem szűz már,15 évesek vagyunk. Csak én találom furcsának? O. O

Figyelt kérdés
Minden jött-ment fiúval smárolt már, és nemrég(szilveszterkor) elveszette a szűzességét és ezzel dicsekszik. Nekem egy másfél éves kapcsolatom van és semmi ilyesmi nem történt. Ez a lány úgy nézett rám ezek után mintha bolond lennék. Tényeg mi haladnánk túl lassan a barátommal? Szerintem fontos a szex hisz a szerelem beteljesülése ésatöbbi. A többi korombeli lány is ilyen könnyűvérű?
2012. jan. 7. 18:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én 17 voltam mikor elvesztettem egy 13 éves lánnyal

ha átlagot számolok akkor ez is 15 nem? :$ XD

2012. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:DDD végülis:D
2012. jan. 7. 18:58
 13/16 anonim ***** válasza:
csak te találod furcsának,ez már egy megszokott dolog.sajnos, vagy nem,ez van.
2012. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa, a 13-14éves gyerekek is csinálják már (én is annyi voltam, egy 17 éves csaj szedett fel mert 18nak nézett de ez más tészta). kicsit naivnak tűnsz, meg persze amíg nem próbáltad nem tudod mit hagytok ki /nem leszólás, csak a véleményem :)/
2012. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

nem te vagy lassú hanem ő a hülye.

Akinek a kapcsolata számára jelent is valamit, az ennyire nem rohan.


Csak azért, mert mások (birkák) belemennek a szakadékba, neked nem muszáj.

2012. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem, ez még mindig furcsának számít! A lányok nagy részének középiskola végéig eleve nem is nagyon jön össze komolyabb kapcsolat (vagy éppen semmilyen, még csók sem). Az megint más, hogy a lányok mit állítanak magukról.
2012. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!