Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy osztálytársam nem szűz...

Egy osztálytársam nem szűz már,15 évesek vagyunk. Csak én találom furcsának? O. O

Figyelt kérdés
Minden jött-ment fiúval smárolt már, és nemrég(szilveszterkor) elveszette a szűzességét és ezzel dicsekszik. Nekem egy másfél éves kapcsolatom van és semmi ilyesmi nem történt. Ez a lány úgy nézett rám ezek után mintha bolond lennék. Tényeg mi haladnánk túl lassan a barátommal? Szerintem fontos a szex hisz a szerelem beteljesülése ésatöbbi. A többi korombeli lány is ilyen könnyűvérű?
2012. jan. 7. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"Welcome to Real word"
2012. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez a divat. Azt hiszi ettol lesz nagy lány, De csak 1 rib@nc
2012. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen ti haladtok lassan, de ez a ti dolgotok, ő meg ribanc, van ez így, nem a 15 a furcsa, én is annyi voltam
2012. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15 évesen vesztettem én is el. Nincs lelkiismeret furdalásom, és még csak furcsa se vagyok.
2012. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mért? Nekem van ismerősöm, aki 14.szülinapján vesztette el, a csaj már vagy 21éves lesz.
2012. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:49


Az őrült sincs tisztában azzal, hogy őrült...


(bocsi magas labda volt) :D

2012. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Shevy a zsenit és az őrültet is csak egy hajszál választja el egymástól. :D
2012. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 18:52


igen és a zsenialitást és a szenilitást is csak pár betü :)

2012. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Te látod amúgy jól a dolgot. 15 éves kor még nem a szex ideje. Hiába ez a divat. De h fuvel fával smárol és azzal dicsekszik h megb. Gondolom 1 éjszakás dolog volt és lehet azt sem tudja kivel

Na igen. Ezt hívják rib@ncnak

2012. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és nem bántátok meg h ilyen fiatalok voltatok? tényleg nem akarok ilyet tipikus gyk-s csaj lenni aki mást szid miközben a hiszi h ő tökéletes. csak érdekel.
2012. jan. 7. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!