Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ritka szűz lány lehet jövőnk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka szűz lány lehet jövőnk?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki eléggé elvette az eszemet... 19 éves végzős gimis, de bomba minden tekintetben. Agyilag is... Könyvtárba jár, nem iszik, éltanuló és élsportoló. És ami fura hogy azt mondja nem kell neki pasi. Beszélgettem vele ezt nem ő mondta mástól hallottam holott még nem volt párkapcsolata max. ilyen 2x2 hetes. Tényleg kedves,aranyos abszólut jófej. A kérdés csak az hogy miért nem kell neki? Körbeudvarolják nap mint nap de leráz mindenkit persze finoman. Én nem adtam még a tudtára de nagyon bejön. És én kicsit inkább kekeckedek vele mert mindenki csak annyit tud mondani hogy így szép meg úgy szép. A másik gáz hogy én más városban vok egyetemen ő meg ugye még gimis. Ezt hogy hozzam össze? Ő 19 én 23
2011. dec. 20. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán azért nem kell neki pasi, mert most másra koncentrál. Írtad, hogy végzős gimiben, szóval lehet a továbbtanulás köti le minden idejét, meg a sport.

Én is ilyen voltam.

Nagyon nem tudod ezt erőltetni, légy kitartó de ne erőszakos.

2011. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kell neki pasi csak inkább maga akarja kiválasztani.a környezetét meg egy tollvonással lekoptatja ezzel a kijelentéssel.úgy érzi így egyszerűbb mintha egyenként kéne mindenkinek kosarat adnia
2011. dec. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Lehet hogy a lányokat szereti.
2011. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
például lehet leszbikus. Vagy mondjuk az ambícióját akadályozná. Vagy máshova vágyódik, szűknek érzi a jelenlegi környezetét, vagy valami lelki baja van. Például túl lett fegyelmezve, ettől ilyen eminens, viszont el lettek nyomva a saját igényei. Vagy csak így pattint le mindenkit, aki nem jön be neki. Hatszázezer oka lehet.
2011. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom hogy én nem próbálkoztam be nála, de velem mindig kedves és érzem a szimpátiát. Mi a megoldás???
2011. dec. 20. 23:59
 6/9 anonim ***** válasza:
ha érzed a szimpátiát akkor mi a gond? kerülj hozzá egy kicsit közelebb és lépj
2011. dec. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy teljesen más generáció vagyunk és nem vagyok benne egymás "körforgásába" csak 7végénte találkozunk egy szórakozóhelyen de nem mindig. Igazából így esélyem sincs megismerni max. facebook-chat az meg nem az igazi....
2011. dec. 21. 00:23
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet akkor oda kéne menned hozzá beszélgetni?!
2011. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"vok" & "Ezt hogy hozzam össze?"

Ilyen hozzáállással leginkább sehogy. Majd szépen lenyúlják előled. Te pedig végignézed. :)

2011. dec. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!