Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiu vagyok. Regota jarok a...

Fiu vagyok. Regota jarok a baratnommel. Aki meg szuz. Nem volt meg dolgom szuzzel. Jo lenne valami tanacs, hogy csinaljam? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Amugy mar pettingeltunk..meg ilyesmi...de latszolag fel..mit tegyek?
2009. máj. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd.Majd jelezni fog,ha már nem fél.€Inkább éreztesd vele,h mennyire szereted,és mennyire nem kötelező semmi sem.Aztán majdcsak elkezd ő is érdeklődni a dolog iránt.

Ha sínen vagytok,akkor legyél nagyon figyelmes az ágyban,előzze meg hosszú előjáték a dolgot,h nagyon fel legyen izgulva,és kellőképpen benedvesedve.Légy finom és óvatos.

Hosszú időre elveheted a kedvét a szextől,ha kellemetlen lesz az első.

2009. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oke..turelembol nincs hiany..es tenyleg szeretem..es ugy szeretnem hogy neki is nagyon jo legyen...de hat eskusozm..ugy vagyok vele..hogy olyan mintha eloszor csinalnam..sot..az igazat bevalva meg en is felek..aszthiszme..nem akarom hogy kellemtlen elmeny legyen neki..
2009. máj. 22. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Ha szereted, márpedig ezt írtad. Akkor nem ronthatod el. Légy gyengéd, mondd, hogy szereted, simogasd!

Be fog jönni! Ne izgulj! Sok sikert!

2009. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legelső válasszt írnám én is csak annyi módosítással, hogy, ha eljön az idelye lassú fokozatos legyen a behatolás. Ellenkező esetben még neked is fájni fog mert a szűzhártya szűke miatt megtépi a te bőrödet is.
2009. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!