Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire figyeljek ha eljön az idő?

Mire figyeljek ha eljön az idő?

Figyelt kérdés
18 vagyok és nemsokára veszítem el a szüzességemet. Egy barátnőmmel beszéltem hogy ha van kedvem elmenni vele valahova buliba vagy akárhova, akkor elvenné a szüzességemet.Régóta beszélgetünk ilyen dolgokrol. A lány már nem szűz, és nem akarok besülni. Az érdekelne, hogy mire kell figyelni, honnan tudom hogy most mit akar, már mint pózt.Ezekre hogy lehet rájönni, honnan tudom hogy jó vagy rossz, hogy milyen érzés.... Magyarán szólva "Milyen a jó szex."
2011. márc. 8. 09:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom hgoy hülyén irtam ki a kérdésemet, de csak így engette.

A válaszolóktól kérném hogy csak értelmes válaszokat, és csak a kérdéseketválaszolják meg, kritikát nem kérek, tudom hogy gáz ha valaki 18 évesen szűz, ugy hogy lécci ne irjatok olyant, hogy "Jaj mekkora gáz vagy hogy még sose voltál csajjal", meg ilyeneket. Előre is köszönöm.

2011. márc. 8. 09:20
 2/6 anonim ***** válasza:

nyugicálj én is 18 évesen veszítettem el

és én is egy nálam tapasztaltabb lánnyal, szerintem a legjobb tanács amit kaphatsz az az hogy ne spilázd túl a dolgot

mármint persze ez nehéz mert azért mégiscsak először hatol be a falloszod az egyik legcsodálatosabb helyre ahova csak kerülhet, persze ez nagy dolog, de mégis ne azon gondolkozz hogy hogy kéne csinálnod, csak csináld

személyes kedvenc pózom a tengeri csillag (mikor én kiterülve fekszem, a lány pedig dolgozik rajtam ahogy akar), viszont sima misszionáriusban veszítettem el

19/F

2011. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz,hogy még nem voltál senkivel,hanem,hogy nem érzelemből teszed,de ez magánvélemény.Egyébként nem kell rágörcsölni,minden megy majd ösztönből.A helyzet adja magát.
2011. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen érzelem nélkül, mert érzek iránta valamit, csak olyan régóta ismerjük egymást, hogy a barátság inkább többet ér.... kitudja lehet hogy egyszer összejövök vele, de lehet hogy nem.
2011. márc. 8. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont így cseszed el a barátságot,de persze te tudod.
2011. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jó kis kaland lesz, nehogy kihagyd!

hány éves a lány és mennyire tapasztalt?

2011. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!