Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a gond? Miért nem megy a...

Mi a gond? Miért nem megy a felizgulás? Fájni fog az első együttlét?

Figyelt kérdés
A barátom már nagyon akarja, 1 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, és én is érdeklődöm a szex után, mindketten elmúltunk 17 évesek, és ez lesz mindekttönknek az első. Csak egy gond van, hogy amikor pettingelünk, vagy orális szex van (ő nem engedi magának,inkább nekem csinálja,mert hogy neki, az nagyobb élvezet, és mert szerinte az orális szex, nem helyén való, mármint szerinte van valami, ami nem szájba való) na de, mikor ő nekem kézzel vagy szájjal csinálja, vagy egyszerűen csak simogat, nem szoktam beindulni. azt mondta, előbb megujjaz, mielőtt AZ lenne, de félek, hogy nem leszek elég nedves, mert h nem fogok beizgulni rendesen. :(:( és félek h fájni fog..mit tegyek, segítsetek!!!
2012. jan. 1. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem a felizgulással van ott a probléma, hanem a tényleges izgulással, h vmit tuti elrontasz, hidd el ha megbízol benne 100%ig és elengeded magad akkor nem lesz semmi gond.


22/f

2012. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magadtól felizgulsz?

Ha akkor sem, akkor inkább hanyagold a dolgot.

2012. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha még a petting során sem tudsz felizgulni, és nem is tud a barátod a csúcsra juttatni, akkor még SEMMIKÉPP ne kerüljön sor az első alkalomra!!! Először meg kell ismernetek egymás testét annyira, hogy mindketten felizguljatok, hogy rendesen benedvesedj, hogy el tudj élvezni...

A másik pedig, hogy amíg ennyire félsz, addig ugyanúgy az a tanácsom, hogy NE tedd még meg.

Akkor leszel érett rá lelkileg, ha semmi félelem nincs már benned, és testileg akkor, ha fel tud izgatni a barátod, és el is tud juttatni a csúcsra, legalább siklói orgazmussal.

Az első alkalomnál különösen fontos, hogy teljesen el legyél lazulva, AKARD, NE FÉLJ, és annyira fel legyél izgulva, hogy kb tocsog a puncid a nedvességben...

Mi 1 éve voltunk együtt a barátommal, mikor megtörtént a dolog, de mi addigra felfedeztük egymás testét, és hogy mi hogy jó a másiknak, Ő mindig ki tudott elégíteni orálisan... És az első alkalommal is kb 1 órás előjáték volt, ami során végigsimogatta és csókolgatta a testemet és addig kényeztetett orálisan, hogy már az orgazmus határán voltam. Ekkor hatolt belém, ami még így is nagyon fájt. De én kértem, hogy folytassa, és utána már nagyon élveztem, életem egyik legcsodálatosabb éjszakája volt.

Amíg félsz tőle, és amíg a barátod nem tud felizgatni, kielégíteni, addig ne tedd meg, az ő kedvéért semmiképp!! Ha igazán szeret, akkor azt akarja, hogy Neked is jó és élvezetes, főleg fájdalommentes legyen, és vár, amíg kész leszel rá testileg és lelkileg.

Szerintem pettingeljetek többet, és segíts neki, hogy Neked hogy jó, irányítsd úgy a kezét, ahogy Te szoktad csinálni masztizás közben... Ne az ő kedvéért tedd meg, hanem mert Te akarod, kívánod őt és a szeretkezést!

21/L

2012. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a 3. válaszolónak nagyon köszi! Igazából, már sokszor elmentem csikló orgazmussal, azt jobban szeretem ha a kezével csinálja, mutatni szoktam neki, viszont ha orális szexre kerül sor, akkor, fáj.. :/:/ persze, eddig ugy kb, 2szer mentem el, de nem nagyon sikerül..az első szexszel pedig addig vár, amíg én akarom..viszont, nem tudom, h miért fáj úgy, igaz, valamikor úgy, csinálja h nem vagyok nagyon, vagy éppen kicsit sem felizgulva, és pl ma is, mikor 3.szorra szóltam neki h fáj..besértödött..azt mondta, h ő óvatosan csinálja meg minden, de én úgy éreztem, mintha belém nyomná a nyelvét ott lent.. :/ velem van a gond?
2012. jan. 1. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos nem Veled van a gond. Hiszen leírtad, hogy el tudsz élvezni csiklói orgazmussal. Inkább a partnereddel van a gond, talán azzal, hogy nem izgat fel eléggé előtte. Nem csókol, simogat eleget... Vagy talán nem is tudja, hogy mivel izgasson fel igazán. Én pl. imádom, ha csavargatják a mellbimbómat, és erre véletlenül derült fény, de mióta tudja a barátom, azóta mindig beveti ezt, mert tudja, hogy attól kb egyből nedves vagyok... De a sok simogatás is nagyon kell... Tehát először is azzal kéne foglalkozni, hogy felizgasson, hogy vágyj arra, hogy kielégítsen. Ha pedig Neked jobban tetszik, ha kézzel izgat, akkor csinálja úgy, nem kell erőltetni az orált. Amúgy az, hogy úgy érzed, hogy túlságosan beléd dugja a nyelvét, azt jelenti, hogy nem is a csiklódat szokta nyalogatni, hanem a hüvelybemenetet? Mert lehet, hogy akkor azzal van a gond. És nem szabadna fájnia, pláne ha kézzel nem fáj, tehát mindenképp a barátod csinálja rosszul. De az egész csak gyakorlás kérdése!

Kérd meg, hogy először izgasson fel jobban, csókoljon végig mindenhol, főleg a nyakadat és a melleidet, simogasson, ott lenn is előbb csak körülötte játszadozzon, és csak akkor nyúljon oda, mikor már könyörögsz neki, hogy ott lenn is kényeztessen. Ha igazán fel vagy izgulva, akkor könnyebben fog menni az orgazmus is. Drukkolok! :)

2012. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már kb fél éve élünk szexuális életet, és szokott simogatni, a mellemet nyalogatni, simogatni, régebben beindultam ettől, most valahogy nem..szokott mindenhol simogatni, múltkor volt olyan, hogy alig vártam h ODA nyúljon.. és nem, nem a hüvelybemenetet nyalogatja, és nem is oda dugja be a nyelvét. a csiklómat szokta, de néha úgy érzem, egy tornádó söpör ott végig,szokta nagyon lassan finoman is csinálni, az elején, meg néha közbe-közbe..attól kicsit beindulok aztán rágyorsít és..vége.
2012. jan. 2. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor kérd meg rá, hogy csinálja végig finoman!

Egyébként szerelmes vagy belé? Csak mert pl a barátom azt mesélte, hogy ő akkor nem kívánta már a barátnőjét, mikor már nem szerette és emiatt az utolsó hónapokban összesen kétszer szexeltek... Tehát akár érzelmi alapon is lehet.

Vagy lehet, hogy egyszerűen már annyira görcsölsz ezen a témán, hogy mi van, ha megint nem izgulsz fel, hogy tudat alatt is ez gátol.

Szerintem egy kis ideig hanyagoljátok a testiséget és mikor újból csináljátok, kérd meg rá, hogy végig finoman csinálja, ne gyorsítson be.

Mindenesetre addig szerintem ne vágjatok bele az első együttlétbe, amíg ez a probléma nem oldódott meg, mert ott viszont fokozottan igaz, hogy nagyon-nagyon fel kéne izgatnia...

2012. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretem! :) Bár, most lesznek olyan napok, amíg nem találkozunk úgy, h nem vagyunk egymásnál, mert iskolában majd igen..de szerintem ezen a hétvégén majd nem lehet semmi, megfog jönni a menzeszem..és, az normális, ha akkor felizgulok, igazából úgy 10/8-ra, ha megjött? de, akkor nem engedem ,h oda nyúljon..de szerintem akkor lenne a legjobb.. ez miért van?
2012. jan. 2. 10:55
 9/9 anonim válasza:
Szerintem leszbikus vagy! probald ki egy lannyal! tuti fel fogsz izgulni es nedves leszel nagyon!
2015. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!