Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek baj ha az első...

Szerintetek baj ha az első együttlét csak eddig tartott?

Figyelt kérdés
Az első együttlétem a fiúval nem tartott tovább 20 percnél...és amikor átszakadt a szűzhártyám abbahagytuk, és nem azért mert nem éreztük magunkat jól, csak úgy abbahagytuk. Mindkettőnknek első alkalom volt. Szerintetek ez baj?
2012. jan. 1. 21:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen furán reagáltak, de elmondtam neki, nem akartam titkolni, hgy megtörtént..

Ő is tapasztalatlan mert én voltam neki az első és ezt megértem...Még egy kérdés ha valaki tudna válaszolni: Ha megcsal a pasi az mennyire mutatkozik meg abban, hogy facebookon máshogy ír?? És tudom ez nagyon gáz, hogy facebookról kérdezek, és hogy mért ott beszélünk..de így tudjuk megoldani ha nem találkozunk és én személy szerint utálom a facebookot.

2012. jan. 4. 18:21
 12/15 A kérdező kommentje:
Volt sok előjáték, nem is fájt annyira és nem is véreztem annyira.
2012. jan. 4. 18:23
 13/15 anonim válasza:
mit nevezünk megcsalásnak ez esetben? :)
2012. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szal megdugott és most megcsal ? ._. az ugy szééépééééssjóóóó vagy ha másképp ír fb-n hmm lehet fáradt vagy cska ideges vagy nincs kedve kérdezd meg mi a baj ha aztmondja semmi nefolytasd begurul xd viszont eza megcsalosdi valszinü szemtől szemben jobban átláthato ... és még annyit Ha szereted bízz meg benne! nevádold azzal egyből h megcsal vagy valami ha találkoztok kérdezd megtőle h szerete ? szerintem te is fogod tudni h hazudik vagy sem de fő a BIZALOM tapasztalatből mondom :( énis igy bsztam el sok sikert :))
2012. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Valószínüleg nem csal meg..én nem érzem úgy, mert azt nagyon lehetne rajta látni, és valószínüleg csak a haverjai előtt érzi magát nagyfiúnak...
2012. jan. 12. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!