Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kiábrándító lenne ha kiderülne...

Kiábrándító lenne ha kiderülne a barátnődről hogy még szűz és már elmúlt 20 éves?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 22:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
szerintem meg a nők nem adhatnak ennél nagyobb ajándékot a pasiknak mint az "ártatlanságuk" ez egy hatalmas kegy a nők részéről és amelyik pasi ezt nem tudja becsülni annak meg nyilván tökmindegy hogy mibe rakja a micsodáját.
2011. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
54%

nem gáz. manapság a 16 éves lányokat már végigkúrta az a település, ahol laknak...

19/L :D

2011. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez egyéntől függ. Én 18 évesen veszítettem el, és volt olyan, akiről tudtam, hogy ha tudná, "tök gáznak" gondolná, de igazából most kit érdekel? =D Azok, akik ezt gáznak gondolják, általában pár év alatt kiégnek, vagy pedig sosem nőnek fel.

Ha még 20 évesen szűz vagy, akkor valószínűleg olyan férfit fogsz választani, és olyan fog választani téged, aki szerint nem az. =)

2011. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

szerintem az a gáz,ha 15 évesen már átment rajtad fél Európa

még én is szűz vagyok 18/L

2011. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki.
2012. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"több pasitól megkapta már azt"

Ezeket páros lábbal rúgd ki, mert sok jót nem várhatsz tőlük. Keress egy normálisat: ő majd megfelelően értékel téged.

2012. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
38%

nem gaz,de elgondolkodtato...

azert ennyi idosen az ember mar megszerzi az elso tapasztalatokat...

biztos megprobalnam felterkepezni,hogy mi az oka,mielott belevagnek...

(amugy-boritekolhato a dolog-az ilyen no hamar lelep az elso pasitol,mert rajon,hogy ez nem is olyan rossz dolog,elkezd keresgelni es megprobalja egy ido utan bepotolni amit elmulasztott...tapasztalat...)

2012. jan. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, akkor semmi sem gáz, ha meg nem, hát bármi lehet.

Nekem volt több szűz lány is. Hát technikailag nem egy akkora élmény, - de hát akinek csak annyira érdekes a szex, az keressen valami főállásút - bár ott is érhetik csalódások.

Szóval ne minket kérdezz: azzal beszélj, aki esélyes, hogy az elő legyen, ő mit gondol erről?

2012. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
jaj de rossz lehet a tudat hogy akivel szexelsz még nem járt benne más f*sz és nem volt a csaj szájába se más f*sz
2012. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Lifeishard ***** válasza:
Nem lenne.
2012. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!