Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok, de hamarosan...

Még szűz vagyok, de hamarosan lefekszem a barátommal. Valami jó tanácsot, vagy tippet tudnátok adni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 23:43
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Ne fogazz, tapasztaltam, hogy nem szeretik a férfiak!

SP voltam, sziasztok!

2011. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
2011. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
nadejorsi!
2011. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
orsimorzsi képeket töltsél föl utána milyen volt a programod
2011. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
ne feküdj le vele, úgyis csalódás ér majd
2011. dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Fanka25 válasza:
Az előző jó pár vicces kedvű válaszolóval ellentétben, én szeretnék "normális" választ adni a kérdésedre!:) Őszinte leszek: az első nem lesz jo...fájni fog majd, vérezni is fogsz..nem lesz életed legjobb éjszakája! De gondolj arra, h mindenki így kezdi! Majd szépen belejössz a dologba, valószinűleg hónapok fognak eltelni, mire rájössz, h neked mi a legjobb! Ez így van rendjén! A legfontosabb, h az elsőt azzal tedd meg, akit igazán szeretsz! Elcsépelt, de igaz..Sok sikert!:)
2011. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

utolsó, ne a magad nevében beszélj!


Nem mindenkinek fáj, és nem mindenki vérzik!


Én szűz voltam, egy nagyon kicsit fájt, de nem tartott sokáig, és egyáltalán nem véreztem. A párom azt mondta, el se hiszi, hogy szűz voltam. Pedig az voltam.


Szóval nekem kellemes élmény volt.

2011. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Maidx14 ***** válasza:

Ne legy zarkozott es szegyenlos mert az kiabrandito tud lenni. Csinald osztonbol, ne felj ravezetni a baratodat arra, ami jo neked(bar ez kesobb fog kialakulni). Mozogj, ne legy olyan mint egy fadarab. Izgasd a sracot, csokolgasd aktus kozben is. Engedd el magad es legy laza es bizz magadban.. A tobbi mar csak rajtatok mulik, illetve fejlodik, alakulgat idovel.

Csak en furcsallom, hogy gyk-n ilyen kerdeseket tesznek fel...?

Egyebkent csak en furcsallom, hogy ezeket gyk-n kerdezgetik?

2011. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szoppd le is hagyd h döngessen seegbe is.
2011. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Fanka25 válasza:
Kedves 13.21-es! Azt úgy mondják, h "a magad nevében beszélj" ! Mivel a véleményüknre volt kíváncsi a kérdező, én leírtam.
2011. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!