Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti elvennétek egy...

Fiúk! Ti elvennétek egy 14éves lány szüzességét?

Figyelt kérdés

szerelemböl,vagy nélküle?engem megkért egy csaj h vegyem el neki,mert ö olyannal akarja elveszteni akit szeret...én erre nem mondtam semmit inkább leléptem msnröl..:S kajak vannam ilyen lányok?:O élöbe még nem is látott,de már szeret és ilyet kér..

19f


2011. dec. 22. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy szeretet éhes rinya-pina! Mondj NEMet és kész!!!
2011. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

őszintén?


ha én is 14éves éretlen kisfiú lennék meggondolatlan lennék a koromból kifolyólag akkor IGEN.



amúgy NEM.

2011. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeret,csak talán szeretethiányos,és már a legkisebb kedves gesztust is túlértékeli,ezért hiheti azt,hogy ez "szerelem".Vagy egy egyszerű tiniribi,aki azért akarja elveszíteni egy 19 éves pasival,mert ettől menőbb lehet a baráti körében.
2011. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
85%

Szerintem mond neki nemet. Ha így ismeretlenül kér meg, akkor az is belefér, hogy nem szűz csak ezzel akar lefektetni.

Ha szex vagy szerelemről van szó ne más diktáljon neked, hanem úgy cselekedj, ahogy te jónak érzed.

2011. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vele lefeküdni föleg úgy h szüz,nekem a szexhez már szerelem kell...de hogy koptassam le?soha nem hagy békém
2011. dec. 22. 22:06
 6/20 anonim válasza:
add meg az msn címét xD
2011. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Lehet lenéztek, de szerintem ha bejön Neked a csajszi, miért ne? Lesz egy jó éjszakád mindkettőtöknek és a 14 az már nem büntethető. 19 évesen nem Vagy olyan sokkal idősebb nála, hogy kényelmetlenül érezd magad emiatt.
2011. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én simán meghúznám :D ő még őszintén sikítana :D
2011. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
A probléma valós forrása te vagy hogy ilyeneket kérdezel amire te is tudod a választ szóval felesleges megkérdezni gumit fel és HAJRÁ :D
2011. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudnék bele szeretni egy 14 éves kislányba.de ha már így megkér valaki,nem hinném hogy igent mondanék.pedíg nincs senkim.egy olyan még kislány, hiába van már látszólag kifejlődve.ha a fa szommal gondolkodnék, akkor simán, sőt még a seggét is szüzteleníteném.de szerencsére a fejemmel gondolkodok,ezért vannak olyan erkölcseim, amiért el küldeném a p icsába
2011. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!