Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk akinek nincs csaja és...

Fiúk akinek nincs csaja és már kevés rá az esély, hogy legyen, annak az a jelszava, hogy FOREVER ALONE?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a baj, hogy görcsösen akarod, folyton próbálkozol, amiből az jön le, hogy mindegy neked, csak csaj legyen. Ezt meg a nők nem csípik. Szerintem is első sorban BARÁTKOZVA ismerkedj, aztán ha valamelyik lány megfog, hívd el randira. És tényleg ne siránkozz. Nekem is van srác ismerősöm, akivel semmi baj nincs külsőre, és amúgy belsőre se, de akkora rinya gép, hogy fejvesztve menekülnek tőle a lányok.
2011. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne úgy kezd h légy a barátnőm, az élet nem 1 amerikai film. Először barátkozva ismerkedj. Amúgy az én jelszavam: leszarom.
2011. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!